دختر نوجوان که پدرش به دست شوهر عمه اش به قتل رسیده بود به خاطر پسرعمه اش از قصاص قاتل گذشت کرد.
به گزارش ایران، ساعت 9 شامگاه جمعه ۶ تیر سال ۹۸ خبر قتل مرد ۳۰ ساله ای توسط دامادشان به بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد. به دنبال اعلام این خبر تیم جنایی راهی محل جنایت در پل ششم بلوار ابوذر شدند.
بررسی های اولیه حکایت از آن داشت که شب حادثه جشن تولد داماد خانواده بوده اما بعد از پایان جشن تولد، درگیری بین برادرزن و داماد رخ داده و منجر به قتل مرد جوان شده است.
رفتار عجیب
مادر مقتول درخصوص شب حادثه به خبرنگار «ایران» گفت: شب حادثه خانه دخترم میهمان بودیم و پسرم به تنهایی به میهمانی تولد آمده بود. حامد مدتی قبل به خاطر یکسری اختلافات از همسرش جدا شده بود و دخترش نیز با مادرش زندگی می کند.زن میانسال ادامه داد: پسرم مدتی در تربت جام بوتیک داشت و تنها زندگی می کرد.
آن شب دامادم حال خوبی نداشت و روی مبل دراز کشیده بود، پسرم هم داخل آشپزخانه بود که یکدفعه دامادم از روی مبل بلند شد و با فریاد و فحاشی من و پسرم را از خانه اش بیرون کرد. این اولین باری بود که چنین رفتاری از او می دیدم بعد سمت آشپزخانه رفت و با شیشه نوشابه به سر حامد زد.
همین درگیری منجر به قتل پسرم شد.
اعتراف به قتل
متهم جوان در صحنه جنایت بازداشت شد و با اعتراف به قتل از جنایتی که مرتکب شده بود ابراز پشیمانی کرد.پس از بازسازی صحنه قتل و اعتراف به جنایت، پرونده متهم آماده ارسال به دادگاه کیفری برای محاکمه درخصوص قتل عمدی بود که خانواده مقتول به شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت رفتند.مادر حامد و دختر نوجوان مقتول با حضور در دادسرای جنایی از قصاص ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار