رشت - ایرنا - مدیر شورای سیاسگذاری ائمه جمعه گیلان گفت: نماز جمعه این هفته فردا "هشتم فروردین" در سراسر استان برگزار نمی شود.

حجت الاسلام و المسلمین ولی الله عادلی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تبریک سال جدید که به «جهش تولید» نامگذاری شده، افزود: به منظور همکاری و همراهی با ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا بر اساس مصوبه ابلاغی که در هفته های گذشته منجر به توقف برگزاری مراسم عبادی - سیاسی نماز جمعه شده و با توجه به تصمیم کمیته استان با محوریت آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان، نماز جمعه فردا در سراسر استان اقامه نمی شود.
وی در ادامه از طلاب و روحانیون داوطلب برای اجرای احکام شرعی فوت شده ها، بهره برداری از ظرفیت فضای مجازی و رسانه ای برای پاسخ به شبهات و استمرار مباحث روشنگرانه و آرامش بخش و تشویق مومنان به بهره برداری از فیوضات معنوی توسل و تقویت اتصال جامعه به سرچشمه برکت و رحمت الهی در میدان خدمت حضوری پررنگ داشته اند نیز قدردانی کرد.
مدیر شورای سیاسگذاری ائمه جمعه گیلان خاطرنشان کرد: به برکت حلول ماه شعبان متضرعانه از خداوند می خواهیم که در سال جدید، نعمت ها و برکات بی پایان خود را بر ملت شریف ایران و استان نازل نموده و چشم همه ما به جمال مومنان در نمازهای جمعه، جماعات، هیات ها، دعاها و مراسم جمعی روشن سازد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار