گروه استان ها- پس از کش و قوس های بسیار درباره مشخص شدن وضعیت مالکیت باشگاه سپیدرود رشت، در جلسه ای شرایط متقاضیان خرید این باشگاه مورد بررسی قرار گرفت.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت ، در جلسه بررسی متقاضیان خرید قدیمی ترین باشگاه فوتبال گیلان که شامگاه شنبه در دفتر فرمانداری شهرستان رشت برگزار شد، فرماندار رشت، رئیس اداره کل ورزش و جوانان گیلان، رئیس هیئت فوتبال استان و جمعی دیگر از مسئولان حضور داشتند.
در بین متقاضیان نام هایی همچون احمد صومی و ایرج خوالی به نمایندگی از پیشکسوتان باشگاه، مالک کارخانه بهشیر، هوتن شعار فرزند مدیرعامل فقید و محبوب این باشگاه، مالک باشگاه شهرداری فومن، موسوی و سحرخیز وکیل دادگستری و عضو سابق هیئت مدیره سپیدرود و حسین قنبری مدیرعامل یک شرکت ناشناس به نام یادآوران تجارت به چشم می خورد.
اگر قرار به کنکاش و بررسی متقاضیان خرید باشد بدون تردید هیچ نامی واجد شرایط تر و موجه تر از جامعه پیشکسوتان وجود ندارد اما بلافاصله باید عنوان کرد که آیا آنها قادر به پرداخت بدهی های این باشگاه که حدود 10 میلیارد تومان است خواهند بود یا خیر، گفته می شود که آنها برای تضمین تقاضای خرید خود چند فقره سند ملکی با ارزش مالی بالا ارائه کرده اند.
مالک مستعفی سپیدرود رشت چگونه مدیرعامل باشگاه را برکنار کرد؟
«سوءمدیریت» عامل سقوط باشگاه سپیدرود رشت؛ دست مسببان این فاجعه کوتاه می شود؟
لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های ایران| "سپیدرود رشت" با شکست در مقابل "فجر سپاسی شیراز" به لیگ دسته 2 سقوط کرد
متقاضی بعدی موسوی و علیرضا سحرخیز وکیل دادگستری هستند که در سال صعود سپیدرود از لیگ دسته دوم به لیگ یک عضو هیئت مدیره این باشگاه بودند و با کمک های مالی خود بخشی از مسائل مالی باشگاه سپیدرود رشت را حل و فصل کردند.
مالک کارخانه بهشیر سومین داوطلب خرید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار