کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال آسیا| استقبال ضعیف تماشاگران و کشورها از نخستین دوره مسابقات امیدها+ عکس

دریافت خبر : پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۶
کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال آسیا| استقبال ضعیف تماشاگران و کشورها از نخستین دوره مسابقات امیدها+ عکس
روز نخست مسابقات کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا در حالی برگزار شد که تماشاگران بسیار کمی، کشتی ها را از نزدیک دیدند.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از مغولستان، مراسم افتتاحیه مسابقات کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی آسیا درحالی امروز برگزار شد که علاوه بر آشفتگی در میزبانی و بی نظمی های فراوان،از سوی تماشاگران برای این بازی ها استقبال اندکی صورت گرفته بود، تا آنجا که در سالن این مسابقات کمتر از 50 تماشاگر حضور داشتند.
پیش از این پیش بینی می شد که با وجود اینکه مغولستانی های علاقه زیادی به کشتی دارند، با گرفتن این میزبانی، تماشاگران زیادی در ورزشگاه حضور داشته باشند، ولی در روز افتتاحیه و در روزی که تکلیف 7 وزن مسابقات کشتی فرنگی مشخص شد، استقبال بسیار اندکی از سوی تماشاگران صورت گرفت.
به جرات می توان گفت که عوامل اجرایی این مسابقات به مراتب بیشتر از تماشاگران بودند. از نکات دیگری که باید مورد توجه قرار گرفت که در سطح شهر، اصلا هیچ نشانه و بیلبوردی از این مسابقات نیست و انگار نه انگار که میزبانی مسابقات آسیایی در اولان باتور در حال برگزاری است.
به نظر می رسد که مسئولان ورزش کشور مغولستان کارهای زیادی باید انجام دهند تا یخ مردم اولان باتور برای حضور در اماکن ورزشی آب ...

[ مشاهده متن کامل کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال آسیا| استقبال ضعیف تماشاگران و کشورها از نخستین دوره مسابقات امیدها+ عکس خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم