آی اسپورت - فرهاد مجیدی برای تقویت خط دفاع تیم خود قصد جذب آرمین سهرابیان را داشت که در نهایت سایپا رضایتنامه او را صادر نکرد. حالا و در غیاب سیاوش یزدانی، سرمربی آبی پوشان مجبور است از مثلث روزبه چشمی، محمد دانشگر و عارف غلامی استفاده کند. مثلثی که در لیگ برتر، روزهای پر فراز و نشیبی داشتند اما هرکدام از این سه مدافع که خوب کار نکنند، در دیدارهای بعدی جای خود را به سیاوش یزدانی می دهند.
مشکل مدافعان استقلال این است که اشتباه تاکتیکی زیادی دارند و بیش از حد لازم به حریفان، پنالتی هدیه می دهند؛ درست مثل بازی با ماشین سازی تبریز که استقلال در خانه باخت و تا رده پنجم جدول سقوط کرد. این اشتباهات مسلما می تواند در لیگ قهرمانان آسیا هم برای استقلال گران تمام شود.
البته در خط حمله هم شیخ دیاباته که دیر به تمرینات اضافه شد، از وضعیت بدنی عالی دور است. او چهارشنبه در تمرینات گروهی استقلال شرکت کرد اما خیلی به بدن خودش فشار نیاورد. این مهاجم گلزن هنوز آماده نیست ولی فرهاد مجیدی ابراز امیدواری کرده تا بازی سه شنبه هفته آینده مقابل الکویت، دیاباته را به مرز آمادگی لازم برساند. این در حالی است که دست مجیدی در خط حمله باز است ولی به هرحال آمادگی دیاباته برای کادرفنی استقلال امری مهم به شمار می رود.
با این حال، ترکیب اصلی استقلال برای بازی با الکویت در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا تاحد زیادی مشخص است مگر این که تا روز بازی اتفاق خاصی رخ بدهد. مجیدی که در سری جدید حضورش، اولین بازی رسمی خود را با الکویت برگزار می کند، در دیدار پیش رو از ترکیب زیر استفاده خواهد کرد:
دروازه بان: حسین حسینی
مدافعان: روزبه چشمی، محمد دانشگر و عارف غلامی
...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار