تبریز - ایرنا - سرپرست معاونت راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در بازدید از مراحل اجرای پل «برکت» بر روی رودخانه قزل اوزن گفت: ساخت این پل و اجرای راه های دسترسی آن روستاهای بخش «آق کندی» شهرستان میانه در آذربایجان شرقی را به استان اردبیل متصل می کند.

شعبانعلی خاوری، افزود: تکمیل و نصب پل «برکت» بر روی رودخانه قزل اوزن ضمن اینکه امکان تردد در روستاهای این منطقه و افزایش گردشگر را فراهم می کند، موجب محرومیت زدایی روستاهای موجود در منطقه می شود.
وی از ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های آذربایجان شرقی و اردبیل خواست در تکمیل و سرعت بخشی به اجرای راه های دسترسی به این پل اقدامات لازم را انجام دهند.
پل برکت با ۳ دهنه ۳۰ متری ساخته می شود و راه های دسترسی به آن از ۲ سمت توسط ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های آذربایجان شرقی و اردبیل و سازه پل با پیگیری های وزارت راه و شهرسازی توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ساخته می شود.
سرپرست معاونت راههای فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای امروز همچنین از پروژه بهسازی و آسفالت راه روستاهای گوی بلاغ علیا و سفلی واقع در شهرستان تبریز به طول ۲.۴ کیلومتر بازدید کرد.
این پروژه راه روستایی با مشارکت فرمانداری تبریز و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اجرا می شود.

سرخط اخبار