فتح الله زاده: هواداران فشار بیاورند دوباره امثال گرو و نیومایر می آیند

اکوفارس پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۵
اکوفارس: فتح الله زاده به مدیران استقلال توصیه کرد که هرچه زودتر شرایط تیم را بهبود ببخشند.

به گزارش ایلنا، علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق استقلال اعتقاد دارد که مدیران این تیم باید فرهاد مجیدی را در استقلال نگه می داشتند و به او اعتماد می کردند. او از رفتن احتمالی رحمتی دلخور است و به مدیران استقلال توصیه می کند که هرچه زودتر شرایط تیم را بهبود ببخشند.با مدیرعامل اسبق آبی ها در خصوص شرایط عجیب این روزهای استقلال صحبت کردیم:
در خصوص شرایط استقلال چه نظری دارید؟
استقلال شرایط سختی را پشت سر می گذارد. الان همه مشکلات جمع شده و مدیران استقلال باید همه آنها را حل کنند. من فکر می کنم مدیران استقلال باید صحه صدر بیشتری داشته باشند.
 مربی استقلال هنوز برای فصل آینده معرفی نشده است.
من پیش از این هم گفته بودم که برخی افراد با هوچی گری همه چیز را زیر سوال می برند. 10 روز است به باشگاه آمده اند ولی با همه موضع دارند؛ پیشنهاد سازنده را قبول نمی کنند و انتقادی هم که می شود واکنش نشان می دهند. به نظر من فقط یک نفر آدم منصف در آن باشگاه حضور دارد که آن هم سعادتمند است و حداقلش این است که به مدیران قبلی بی احترامی نمی کند. به خدا ما دشمن کسی نیستیم. پیش از این هم گفته بودم که ما دو عضو هیات مدیره بسیار خوب داریم به نام های منزوی و ماجدی. شما که یادتان می آید منزوی معاون من بود و همیشه از نیم فصل به من می گفت که چه کارهایی باید انجام دهیم. الان که فصل نقل و انتقالات نیست. یک تیم باید از نیم فصل یارگیری اش را انجام بدهد.
چند روز پیش هواداران استقلال به باشگاه رفته بودند و شما را تشویق کردند. نظرتان در این باره چیست؟
یکی از مسئولان استقلال به جای اینکه افراد را به هم نزدیکتر کند دشمن تراشی می کند. اگر کسی مرا تشویق می کند ...

سرخط اخبار