استاندار خراسان جنوبی از اعمال محدودیت های گسترده در ترددهای بین شهری در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان خبر داد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، محمدصادق معتمدیان شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: این محدودیت ها در مرحله نخست از ساعت صفر جمعه 8 فروردین آغاز شده و تا ساعت 24 روز جمعه 15 فروردین ادامه دارد.
وی تأکید کرد: با اعمال طرح فاصله اجتماعی و ممنوعیت تردد که به جهت قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا ابلاغ شده، از ورود مسافران و گردشگران غیر بومی قاطعانه جلوگیری می شود.
استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: بهتر است مسافران هر چه زودتر نسبت به برگشت به محل زندگی خود اقدام کنند در غیر این صورت مشمول جریمه های سنگین و توقیف خودرو به مدت یک ماه خواهند شد.
معتمدیان ضمن تشکر از همراهی مردم در یک ماه اخیر گفت: خوشبختانه 70 درصد مردم استان همکاری خوبی برای کاهش زنجیره انتقال و توصیه ماندن در منزل انجام داده اند و تنها 30 درصد همکاری کمتری داشته اند.
آمار مبتلایان به ویروس کرونا در خراسان جنوبی به 239 نفر افزایش یافت
افزایش آمار مبتلایان به کرونا در سرزمین های اشغالی؛ ثبت 6 مورد فوتی
خراسان شمالی| بیش از 4000 نفر از افراد مشکوک به ویروس کرونا در ایستگاه های غربالگری هلال احمر شناسایی شدند
وی افزود: مرحله دوم این طرح قرار است از 15 تا 21 فرودین ماه اجرا شود که مدارس و دانشگاه ها تا این زمان اعلام شده تعطیل هستند.
استاندار خراسان جنوبی افزود: نظارت بر اصناف نیز به طور جدی تر از فردا آغاز می شود و اگر صنفی که مرتبط با معیشت مردم نیست نسبت به باز کردن مغازه خود اقدام کند به مدت یکماه پلمپ می شود.
معتمدیان با تاکید بر اینکه این طرح شامل مسافرت های بین شهری نیز است، ادامه داد: از مردم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار