واکنش نژادپرستانه سناتور استرالیایی به حمله تروریستی نیوزیلند

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۳
واکنش نژادپرستانه سناتور استرالیایی به حمله تروریستی نیوزیلند

اعتمادآنلاین| «سناتور فریزر آنینگ» سناتور استرالیایی در بیانیه ای عجیب درباره حمله تروریستی نیوزیلند علت این حمله نژادپرستانه را مهاجرت مسلمانان به این کشور و برنامه مهاجرتی دولت نیوزیلند که به مسلمانان اجازه می دهد وارد کشور شوند، خواند!
وی در ابتدای بیانیه خود با بیان اینکه من با هر نوع خشونت در هر جامعه ای مخالف هستم، گفت: من همیشه همه اقدامات مسلحانه را محکوم می کنم.
فریزر در عین حال گفت: مثل همیشه گروه های چپ و رسانه ها می خواهند ادعا کنند که علت حمله امروز و تیراندازی قوانین مربوط به حمل سلاح یا دیدگاه های مربوط به ملی گرایی است. اغلب آنها سکوت می کنند یا درباره «حملات گرگ تنها» و «بیماری روانی» صحبت می کنند و هیچ صحبتی از اسلام نمی کنند. اما همه اینها بی اساس هستند.
وی در ادامه مدعی شد: علت واقعی خونریزی در خیابان های نیوزیلند، برنامه مهاجرتی است که به مسلمانان دیوانه اجازه می دهد به نیوزیلند مهاجرت کنند. 
در ادامه این بیانیه جانبدارانه و نژادپرستانه آمده است: بگذارید شفاف باشیم، در حالی که مسلمان ها امروز قربانی شدند، اما معمولا آنها خودشان مجرم هستند. در سراسر جهان مسلمانان به اسم اعتقاداتشان مردم را می کشند. واقعیت این است که اسلام مانند ادیان دیگر نیست؛ این مذهبی است که هم ردیف فاشیسم است. آنها مردم را می کشند و به خاطر اعتقاداتشان خودشان را سرزنش نمی کنند. 
منبع: فارس

[ مشاهده متن کامل واکنش نژادپرستانه سناتور استرالیایی به حمله تروریستی نیوزیلند اعتماد آنلاین ]