ایسنا/خراسان رضوی جبار قوچان نژاد گفت: صددرصد امتیاز والیبال استان در لیگ یک را به اشتادسازه واگذار کرده ایم و قرار نیست هیچ دخالتی در امور اجرایی تیم داشته باشیم.

جبار قوچان نژاد در گفت وگو با ایسنا در خصوص اسپانسر جدید نماینده خراسان رضوی در رقابت های دسته یک والیبال کشور اظهار کرد: آرزو داشتیم پشتوانه ای برای والیبال خراسان داشته باشیم و برای حضور در لیگ برتر پیگیری زیادی کردیم. یافتن و همکاری مناسب با اسپانسری خوب جزو نخستین برنامه های من از زمان شروع به کار در هیات والیبال خراسان رضوی بود.
وی افزود: تیمی صددرصد بومی از جوانان استان در لیگ دسته یک تشکیل داده ایم. متاسفانه در والیبال ایران توجه زیادی به این قبیل بازیکنان نمی شود و معمولا لیگ استانی، بالاترین سطحی است که بازیکنان بومی در استان های مختلف کشور تجربه می کنند. با هدف حضور این جوانان در لیگ دسته یک تصمیم به تشکیل تیم گرفتیم و چک ورودی این تیم در دسته یک را هم پرداخت کردیم.
رییس هیات والیبال خراسان رضوی یادآور شد: از سال گذشته به دنبال اشتادسازه بودیم. سراغ خیری در حوزه ورزشی رفتیم که دست ورزش خراسان رضوی را بدون هیچ چشم داشتی گرفته است. با اصغر سهمی که در تمام رشته های ورزشی خدمات زیادی ارائه داده، وارد مذاکره شدیم و در نهایت به نتیجه رسیدیم. اصغر سهمی معمولا به دنبال کسب نتیجه در تیم های خود است اما با توجه به این که تیم نماینده خراسان یک دست بومی و جوان است، تقاضا داشتیم تا از هدف مان حمایت کرده تا در سال های آتی بتوانیم به لیگ برتر راه پیدا کرده و در آنجا نتیجه بگیریم.
قوچان نژاد گفت: اشتادسازه در حال حاضر فقط اسپانسر تیم والیبال خراسان رضوی در دسته یک شده است؛ البته سهمی علاقه مند است در اقدامات زیربنایی ورزش خراسان مشارکت کند اما با توجه به هدف و برنامه هیات والیبال خراسان رضوی برای جوانان خراسانی، در نظر دارد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار