ششمین نشست از سلسله نشست های تخصصی جهش با حضور مدیران استان فارس با محوریت بررسی و تحلیل چالش های تولید و موانع تحقق شعار سال در استان، در قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی فارس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /ششمین نشست از سلسله نشست های تخصصی جهش با حضور مدیران استان فارس با محوریت بررسی و تحلیل چالش های تولید و موانع تحقق شعار سال در استان، در قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی فارس برگزار شد.
جمالی رازقی، رئیس اتاق بازرگانی فارس در این نشست با تأکید بر اهمیت توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: قریب ۱۰ سال است که معظم له همواره بر رسیدگی به مسائل اقتصادی تأکید کرده اند اما متأسفانه در همه این مدت به این موضوع پاسخ درستی داده نشد و اینکه بسیج به این موضوع و آگاهی بخشی و گفتمان سازی و مطالبه گری آن ورود پیدا کرده است، بسیار خوب است و امیداریم منتج به نتیجه شود.
رازقی: گاهی اوقات صحبت های ما بر اساس آرمان گرایی است اما باید مسائل اقتصادی و نام گذاری که مقام معظم رهبری فرمودند، نتایج ملموسی داشته باشد تا آن نتایج را مردم بتوانند در زندگی خود لمس کنند اما متأسفانه در این زمینه اقداماتی انجام نشده است و این مسئله جزو مطالبات بخش خصوصی هم هست.
منافع بخش خصوصی با منافع مردم گره خورده است
رازقی با تأکید بر اینکه منافع بخش خصوصی با منافع کلان مردم و معیشت و سطح درآمد آن ها و از سوی دیگر با توفیقات نظام گره خورده است و از هم جدا نیستند، گفت: در سال های ابتدای انقلاب بر اساس یکسری کج اندیشی ها تولیدکننده را خون آشام و استثمارگر می دانستند و هنوز هم متأسفانه این فرهنگ در برخی از جاها جریان دارد ولی ورود بسیج به مسائل تولید قدم بسیار مبارکی است و امیدواریم این حرکتی که آغاز شده تداوم پیدا کند و با پیگیری های این قشر بتواند مؤثر واقع شود.
رئیس اتاق بازرگانی فارس به جمله ای از ...

سرخط اخبار