همدان- ایرنا- رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان گفت: بر اساس پیش بینی صورت گرفته نزدیک به ۶۵۶ ویلا در طرح پارک ملل همدان ساخته می شود که تغییرات محسوسی را از نظر پوشش گیاهی در منطقه ایجاد می کند.

حسین قراباغی روز پنجشنبه در جلسه کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان اضافه کرد: تعدادی از طرح های سرمایه گذاری شهرداری همدان آماده شده است که باید سرمایه گذار بر اساس همان نقشه ها، طرح ها را اجرایی کند.
وی با تاکید بر اینکه زمینه و بستر حضور سرمایه گذاران باید در همدان فراهم شود، اظهار داشت: در این راستا باید علاوه بر توجه به سرمایه گذاران خارجی، زمینه ورود سرمایه گذاران داخلی را نیز ایجاد کنیم.
قراباغی عنوان کرد: اقداماتی که دفتر مطالعات شهرداری در حوزه گردشگری انجام داده باید با برنامه و با هدف مشخصی پیش برود و برنامه ریزی مناسبی برای فراخوان طرح ها داشته باشد.
وی به طرح های مطالعاتی شهرداری همدان در خصوص سرمایه گذاری اشاره کرد، افزود: نقشه های اولیه این طرح ها از اهمیت ویژه ای برخوردارند که باید در کمیسیون های تخصصی خدمات شهری، فنی و عمرانی، معماری شهرسازی و اقتصادی شورا مورد بررسی قرار گیرند.
رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان یکی از آسیب های طرح های عمرانی را اجرای نادرست ارزیابی و اضافه کرد: در مواردی بعضی از طرح ها بر اساس برنامه ریزی و طراحی صورت گرفته پیش نمی روند و پس از شروع کار تبدیل به طرح دیگری می شوند که این امر آسیب جدی در معرفی شهر و استان وارد می کند.
وی ادامه داد: انتظار می رود هر چه سریعتر طرح های برنامه ریزی شده، به سازمان سرمایه گذاری ارائه و موضوع فراخوان سرمایه گذاری نیز جدی تر پیگیری شود.
قراباغی با بیان اینکه در بودجه ریزی سال ۹۸ اعتباراتی برای تعدادی از طرح های همدان لحاظ شده است، افزود: طرح هایی همچون پارک ولایت، جزو برنامه های بودجه ۹۸ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار