بر اساس ادعای یک فرد افشاگر، تماس های خصوصی دونالد ترامپ با ولادیمیر پوتین گاهی اوقات حال و هوای «دو نفر در سونا» را داشته است به طوری که ترامپ برای بدست آوردن تایید رئیس جمهور روسیه دست به هر کاری می زده است. بر اساس گزارش سی ان ان که روز دوشنبه از صحبت های کارل برنشتین، افشاگر افسانه های ماجرای واترگیت منتشر شده وی ادعا می کند که پوتین در طی صحبت های خصوصی و تنهای خود همیشه برنده ماجرا بوده است.
بر اساس این گزارش، ترامپ در تماس های خصوصی خود با رهبران جهان به طور مرتب ثروت و موفقیت خود را به رخ آن ها می کشد و در تماس هایش با پوتین از روسای جمهور سابق ایالات متحده با عناوین «سبک مغز» و «ضعیف» یاد می کند. دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۶ به کاخ سفید راه یافت علیرغم اینکه رسانه ها نسبت به ستایش همیشگی او از پوتین انتقاد داشتند و سرویس های اطلاعاتی ایالات متحده از تلاش روسیه برای دخالت در انتخابات و هک کردن کمپین های تبلیغاتی خبر داده بودند. در جریان تماس های دونالد ترامپ با رهبران استرالیا، ترکیه، کانادا و کشورهای اروپای غربی بود که مقامات رسمی کنترل کننده متن این تماس ها متوجه مسائلی ناخوشایند شدند که از آن ها با عنوان «اعمال شنیع» یاد می کنند.
بر اساس این افشاگری، علاوه بر به رخ کشیدن همیشگی ثروتش، ترامپ همچنین با افتخار از دورانی که مسابقات دختر شایسته جهان را در مسکو برگزار می کرده صحبت می کرده است. ترامپ ادعا کرده که در جریان این مسابقات با پوتین دیدار کرده، دیداری که در واقعیت هرگز رخ نداده است. این اکانت افشاگر متعلق به برنشتین ادعا می کند که در حالی که پوتین در حال بی ثبات سازی غرب بوده، ترامپ بیکار نشسته و در این فکر ...

عناوین مهم خبری