شما که از من شکایت می کنید، از جیب خودتان یک ریال هزینه کردید؟ من هزینه کردم و وقتی تیم ملی موفق شد، گفتند در جلسه ای شرکت کنم که نپذیرفتم و گفتم این کارها را برای مردم انجام دادم.

محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه های تراکتور و ماشین سازی تبریز گفت که می خواهند در قوه قضاییه به او جام خدمت بدهند و به همین خاطر از او شکایت کرده اند.
به گزارش تسنیم، محمدرضا زنوزی در گفت وگوی تلفنی با رادیو ورزش، درخصوص شکایت فدراسیون فوتبال گفت: جریان خاصی نیست. آقایان چندین جلسه برای تقدیر از من تدارک دیده و «جام خدمت» سفارش داده بودند که نتوانستم خدمت شان برسم. آنها می خواهند در دادگستری و قوه قضاییه جام خدمت را به من اهدا کنند تا زحمات هشت ساله برای جابجایی تیم ملی با هواپیمای اختصاصی و هزینه را پاسخ دهند.
وی با اشاره به اقداماتش برای تیم ملی فوتبال عنوان کرد: در زمان بازگشت ملی پوشان به کشور، پاداش آنان را داخل هواپیما پرداخت کردم و تمامی بازیکنان تیم ملی این مسائل را می دانند. 9 سال پیش موقع آمدن کارلوس کی ر وش، 600 هزار یورو پول با شرط رسانه ای نشدن موضوع به فدراسیون فوتبال دادم که این پول طی سه الی چهار سال، با نرخ ارز کمتر به بنده بازگردانده شد. من این کارها را برای مردم انجام دادم. آنها به خاطر این کارها می خواهند به من جام خدمت بدهند.
مالک باشگاه تراکتور تبریز با بیان اینکه از شکایت ها نمی ترسد، خاطرنشان کرد: من گرگ بالان دیده ام. هواداران و تیم های شهرستانی از من انتظار دارند. یک عمر تیم های شهرستانی را اذیت کردند و حالا من مقابل آنها ایستاده ام.
زنوزی در پاسخ به این پرسش که آیا از حضور در لیگ برتر انصراف می دهد یا خیر، گفت: تصمیم گیری در این خصوص را به هواداران واگذار کرده ایم. عصر امروز (یکشنبه) در نامه ای به فیفا، جریانات فدراسیون فوتبال و مشکلات اساسنامه را به فیفا اعلام خواهیم کرد. مردم از این افراد جواب می ...

سرخط اخبار