مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری کردستان گفت: به منظور جلوگیری از شیوع کرونا، پس از تعطیلات نوروزی ادارات و دستگاه های اجرایی استان همچنان با یک سوم کارمندان خود فعالیت می کنند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، محمد فلاحی افزود: بر اساس مصوبه قبلی به دستگاه های اجرایی، نهاد های عمومی و دولتی و انقلابی اجازه داده شد پس از تعطیلات نوروزی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با یک سوم کارکنان خود فعالیت کنند.
وی افزود:با توجه به تصمیم گیری و مصوبه قبلی در جلسه ستاد مدیریت بحران و ستاد مقابله با گسترش ویروس کرونا در استان، دستگاه های اجرایی، نهاد های عمومی و دولتی و انقلابی می توانند همچنان و تا اطلاع ثانوی با یک سوم کارکنان خود به فعالیت شان ادامه دهند.
فلاحی تاکید کرد:بر اساس این مصوبه که قبل از تعطیلات سال جدید نیز اجرا شده بود و همچنان اجرایی است به جز دستگاه های خدمات رسان و مراکز درمانی و بیمارستانی به مدیران دستگاه های اجرایی، نهاد های عمومی و انقلابی اجازه داده شد با یک سوم کارمندان خود (با اولویت بانوان و افراد بالای ۵۰سال) فعالیت کنند به نحوی که در خدمت رسانی به مردم اختلال ایجاد نشود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار