تکمیل طرحهای عمرانی نیمه تمام نیازمند مشارکت بخش خصوصی است

ایرنا پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱
شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال وبختیاری از وجود یکهزار و 415 طرح عمرانی نیمه تمام در این استان خبرداد و گفت: تکمیل به موقع این تعداد طرح نیمه تمام نیازمند مشارکت ملی بخش خصوصی است .

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی روز پنجشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری، میزان اعتبار مورد نیاز برای تکمیل طرح های عمرانی را ۱۷ هزار میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: حتی تمام اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای امسال استان جوابگوی تکمیل نیمی از این طرح ها نیست.
وی تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی، استان در واگذاری طرح های نیمه تمام و قابل برون سپاری به بخش خصوصی همت بیشتری داشته باشند.
استاندار چهارمحال و بختیاری یادآور شد: شناسایی سرمایه گذاران به منظور سرمایه گذاری در بخش های مختلف استان و فراهم کردن تسهیلات مورد نیاز برای آنان، از برنامه های دیگر مدیران دستگاه های اجرایی و فرمانداران شهرستان های استان باشد.
عباسی، افزایش ۴۶.۶ درصدی اعتبارات عمرانی و جاری استان در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ابراز رضایت کرد و تصریح کرد: امید است با همت دستگاه های اجرایی متولی بخشی از طرح های عمرانی نیمه تمام دارای اولویت را تکمیل و بهره برداری کرد.
استاندار چهارمحال و بختیاری خواستار مشخص شدن دستگاه های اجرایی فعال که سال گذشته در زمینه جذب کامل اعتبارات و دریافت بیشترین بودجه متمرکز داخلی شد و تاکید کرد: باید از مسئولان دستگاه های اجرایی فعال در بخش عمرانی تجلیل شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری نیز در این جلسه از اختصاص ۱۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تملک دارایی و سرمایه ای و هزینه ای به این استان خبر داد و گفت: این میزان اعتبار نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۶.۶ درصد افزایش یافته است.
طهمورث الیاسی بختیاری همچنین از افزایش دو برابری اعتبارات ملی و ویژه استان امسال نسبت به مدت مشابه ...

سرخط اخبار