قرارداد همکاری ایران و تاجیکستان امضا شد

لوگوی شعار سال شعار سال . شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۳۷
فراباین توافق نامه توسط وزارت حمل و نقل جمهوری اسلامی ایران و وزارت حمل و نقل تاجیکستان امضا شد.

شعار سال: در افتتاحیه این مراسم، عظیم ابراهیم وزیر حمل و نقل تاجیکستان امضای قرارداد مرحله دوم تونل استقلال را یک اتفاق مهم توصیف کرد و خاطرنشان کرد: تونل استقلال قدمت طولانی دارد و ساخت آن به دوران اتحاد جماهیر شوروی برمی گردد، اما به دلایل مختلف. متفاوت کار نمی کرد.
بعد از اینکه ما با دوستان ایرانی خود قرارداد بستیم و مرحله اول ساخت این تونل به پایان رسید، برخی از مشکلات بعداً بوجود آمد، از جمله آب ریخته شده از سقف تونل، رفع شد، مردم توانستند از آن استفاده کنند.
ابراهیم تاجیکستان و ایران را دو کشور دوست با زبان، فرهنگ و تاریخ مشترک توصیف کرد و گفت: “جمهوری اسلامی ایران درگیر پروژه های زیربنایی مانند ساخت بسیاری از نیروگاه های برق آبی در تاجیکستان است. ”سنگتوده روسای جمهور افتخاری دو کشور در مراسم تحلیف در تونل ۲ “و” استقلال شرکت کردند. خوشبختانه مرحله دوم پروژه تونل استقلال امروز آغاز می شود و امیدواریم که اتمام آن هدیه ای ارزشمند برای جشن سی امین سالگرد استقلال تاجیکستان باشد.
این مقام تاجیکی با اشاره به اینکه اجرای فاز دوم این پروژه به دلایلی به تأخیر افتاده است، گفت: مهم این است که امروز برای امضای قرارداد به اینجا بیاییم و شامل روشنایی، تهویه، اطفا حریق، دوربین های نظارتی و ... باشد. تنظیم.
گامی به سوی رشد و توسعه یک کشور دوست
محمد تقی صابری، سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان، تونل استقلال را یک پروژه مهم و حیاتی برای تاجیکستان توصیف کرد و گفت که این تونل ارتباطی بین شمال و جنوب کشور را فراهم می کند.
سفیر ایران یادآور شد: حفر تونل در این کیلومتر ها در شرایط سخت کوهستانی دشوار بود، اما خوشبختانه به لطف ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
عکس| پس از فاجعه
عکس| پس از فاجعه
لوگوی تین نیوز تین نیوز .