آذری: خارج از اصفهان بازی نمی کنیم

مشرق نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اعلام کرد این تیم برخلاف اعلام سازمان لیگ در هفته نخست لیگ برتر فوتبال در خارج از اصفهان بازی نخواهد کرد.

به گزارش مشرق ، سعید آذری درباره شکست تیم فوتبال ذوب آهن مقابل الاتحاد عربستان و حذف از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی های مراحل حذفی نشان می دهد که تیم هایی می توانند در گردونه مسابقات بمانند که از لحاظ حرفه ای, تمرکز و سرمایه گذاری در سطح بالاتری قرار داشته باشند. به غیر از ذوب آهن تیم هایی مانند الدحیل و الاهلی نیز حذف شدند و این سطح بالای مسابقات را نشان می دهد.
کاهش 25 میلیارد تومانی بودجه به تیم شوک وارد کرد
وی تصریح کرد: تیم ما از لحاظ تمرکزی مقداری به هم ریخته بود. این انتظار را نداشتیم که بودجه سال باشگاه از سوی مجمع به یک باره 25 میلیارد تومان کم شود. اول تیرماه شوک بزرگی به تیم بابت این موضوع وارد شد و همه فکر می کردند با این اتفاقی که دارد رخ می دهد باشگاه نابود خواهد شد. با وجود تلاش های یزدی زاده (مدیرعامل کارخانه ذوب آهن) برای روحیه دادن به تیم اما شوک بزرگ روحی به تیم با کسر 25 میلیارد تومانی بودجه وارد شد.
اسم الاتحاد روی تمرکز بچه ها سایه انداخته بود
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: به هر ترتیب که بود تیم برای شرکت در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان جمع و جور شد و ما در بازی نخست مقابل الاتحاد نیز می توانستیم بازی را با نتیجه مساوی به پایان برسانیم اما این اتفاق رخ نداد و این نشان دهنده این بود که در انجام وظایف در زمین تمرکز کافی را نداشتیم. هر چند کارخانه پیش از این بازی با بازیکنان تسویه حساب و پاداش مرحله قبل را هم پرداخت کرد اما بچه ها از لحاظ ذهنی کاملاً آماده نشده بودند. علاوه بر این همانطور که منصوریان گفته بود, اسم الاتحاد روی تمرکز بچه ها سایه انداخته بود.
نمی توان تیم 2 ...

سرخط اخبار