اکوفارس: جبهه آزادی بخش فلسطین اعلام کرد ترور دانشمند ایران از سوی اتاق عملیات «نئوم» عربستان و با نظارت وزیر خارجه آمریکا، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و ولیعهد سعودی انجام شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، «یوسف المقدح» رئیس دبیرخانه عمومی جبهه آزادی بخش فلسطین به دنبال شهادت «محسن فخری زاده» دانشمند هسته ای و دفاعی کشور پیام تسلیتی برای رهبر انقلاب اسلامی ایران ارسال کرد.
در این پیام آمده است: این اقدام جنایتکارانه که بر اساس قانون بین الملل قابل پیگیری و مجازات است نشانه بی توجهی آمریکایی-صهیونیستی به جامعه بین الملل و سازمان های جهانی مربوطه مانند سازمان ملل، شورای امنیت، کمیته حقوق بشر، دادگاه جنایی و ... است؛ این طرف ها باید به سکوت خود پایان دهند و از تبانی و ناتوانی در مقابله با «قانون جنگل» که علیه مردم تمام کره زمین اعمال می شود، دست بردارند.
جبهه آزادی بخش فلسطین افزود: اطمینان داریم که ترور الگو های اندیشه، تفکر و فرماندهان نظایمی مجاهد و نماد های مقاومت، هرگز به محو کردن این نوع افراد موفق نخواهد شد بلکه با این رفتار خصمانه، نام آن ها را در روح وجان ده ها میلیون نفر جای می دهد.
در ادامه این پیام آمده است: علی رغم دردی که این ترور به جا گذاشته جبهه آزادیبخش فلسطین اطمینان دارد این نبرد تا پیروزی ادامه دارد و جمهوری اسلامی ایران قادر به جبران این خسارت بزرگ است، پیشرفت علمی خود را ادامه می دهد و همچنان در کنار ملت های مظلوم و ستمدیده در جهان به ویژه تمامی طرف های مربوط به جبهه مقاومت و در قلب آن مسأله فلسطین قرار دارد؛ مسأله ای که همواره یک گزینه راهبردی بوده است. ما اعتماد کامل به کشور و مردم ایران داریم و تمامی نیرو های مقاومت در کنار آن ها هستند.
جبهه آزادی بخش فلسطین در پایان تأکید کرد: آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی ابزار های مرتجع و مزدور آن ها در حاشیه خلیج فارس نخواهند توانست ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار