اکتیویژن سرانجام نسخه موبایلی سری بازی های محبوب خود، Call of Duty را عرضه کرد. کال آو دیوتی موبایل یک بازی مولتی پلیر است به حداکثر به 100 بازیکن اجازه خواهد داد به طور همزمان در یک نقشه با یکدیگر به نبرد بپردازند. صرف نظر از اینکه یک بازیکن کهنه کار در کال آو دیوتی هستید یا تازه کار به شما توصیه می شود که در بخش Basic Training آموزش های اولیه بازی را مرور کنید. این بخش آموزشی است و به طور خلاصه به بازیکنان نحوه کنترل در بازی را یاد می دهد.

Call of Duty: Mobile در کنار حالت جدید و محبوب بتل رویال، دارای حالت های بازی و نقشه های نمادینی از سری بازی های خود نیز می باشد. بازیکنان می توانند پیش از ورود به بازی های PvP تجهیزات خود را شخصی سازی کنند. آنها همچنین می توانند کارکترهای معروف بازی، اسلحه ها، لباس و ... را نیز آنلاک کنند.
کال آو دیوتی سرانجام به گوشی های هوشمند آمد
چهار حالت برای بازی در نظر گرفته شده است که از منوی Multiplayer قابل انتخاب است؛ Frontline، Team Deathmatch، Gun Game و Search & Destroy. همچنین شما می توانید نقشه دلخواه خودتان را مانند Nuketown یا Crash نیز انتخاب کنید. برای آنکه بتوانید به حالت بتل رویال کال آو دیوتی موبایل دسترسی پیدا کنید باید در حدود 30 دقیقه در بازی های مولتی پلیر بازی کنید، پیش نیازی که دست یابی به آن کار چندان مشکلی نخواهد بود.
توسعه دهندگان Call of Duty: Mobile به بازیکنان وعده یک بازی با کیفیت کنسول HD را همراه با شخصی سازی برای کنترل بازی، صدا و چت در زمان بازی به همراه گرافیک و صدای سه بعدی را داده اند. نکته جالب تر ماجرا اینست که شما امکان این را خواهید داشت که بازی کال آو دیوتی موبایل را در کامپیوتر خود با ماوس و کیبورد بازی کنید. البته برای اینکار نیاز به امولاتورهای اندروید مانند GameLoop دارید.
در هر صورت بازی Call of Duty: Mobile از امروز به طور رایگان در دسترس است و شما می توانید از طریق لینک های زیر این بازی را برای گوشی اندروید یا آیفون خود دانلود کنید. حجم این بازی در نسخه اندروید در حدود 1.2 گیگابایت و در آیفون 1.5 گیگابایت است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار