معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی سه مرکز نقاهتگاه در شهرستان های بویراحمد، کهگیلویه و گچساران خبر داد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج ، جلال پورانفرد صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سه نقاهتگاه با امکانات تخصصی و رفاهی کامل که با ابلاغ بیش از 150 نیروی پرستار در این مراکز نقاهتی در شهرستان های بویراحمد، کهگیلویه و گچساران راه اندازی شده است.
وی عنوان کرد: با توجه به اینکه کشور ما مانند سایر کشورهای دیگر درگیر بحران کرونا ویروس بوده، تمهیداتی برای کنترل این بیماری انجام شده است که لازمه نتیجه گرفتن این تمهیدات و اثربخشی آن در گرو مشارکت های مردمی است
پوران فرد ابراز کرد: همکاران ما در بهداشت و درمان مانند یک سد در برابر این بیماری هستند که به صورت شبانه روزی مقاومت می کنند اگر این سد بشکند خیلی از تلاش های ما برای پیشگیری و کنترل این بیماری از بین می رود.
سپاه کردستان 6 نقاهتگاه با ظرفیت 519 تخت برای بستری افراد مبتلا کرونا ایجاد می کند
افتتاح نقاهتگاه 2000 تختخوابی ارتش در نمایشگاه بین المللی تهران
آخرین اخبار کرونا در گلستان| آمادگی هتل ها برای تبدیل به نقاهتگاه / قدردانی وزیر بهداشت از مردم
وی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان نسبت به سایر دانشگاه های کشور پیشرفت قابل محسوسی دارد که بیانگر تلاش های صادقانه و شجاعانه کادر عملیاتی و ستادی دانشگاه در این مدت است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: طرح غربالگری از دیگر تمهیدات انجام شده بوده که این کار توسط شبکه های بهداشت صورت می گیرد، کنترل و شناسایی افرادی که احیانا آلوده شده اند.
پورانفرد یادآور شد: خوشبختانه در بحث غربالگری از اولین استان هایی هستیم که تقریباً 94 درصد از مشخصات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار