منچستر یونایتد در زمستان پیش رو به دنبال جذب دو ستاره باشگاه بارسلونا یعنی ایوان راکیتیچ و عثمان دمبله خواهد بود.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز ، منچستر یونایتد این روزها اوضاع خوبی را تجربه نمی کند. شیاطین سرخ پس از گذشت هشت هفته از لیگ برتر در رتبه عجیب دوازدهم قرار دارند؛ موضوعی که باعث شده طی روزهای اخیر شایعات زیادی پیرامون اخراج اوله گنار سولسشر از منچستر یونایتد مطرح شود و بسیاری ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی سابق یوونتوس، را جانشین احتمالی او روی نیمکت شیاطین سرخ می دانند. 
همچنین علاوه بر این طی روزهای اخیر رسانه های انگلیسی مدعی شدند که باشگاه منچستر یونایتد قصد دارد در نقل و انتقالات زمستانی پیش رو تیم خود را به شکل گسترده ای تقویت کند و در این بین از بازیکنانی مثل ماریو مانژوکیچ، عثمان دمبله، جیمز مدیسون و امره جان نام برده می شود.
با این وجود ایوان راکیتیچ و عثمان دمبله، دو ستاره باشگاه بارسلونا، هرگونه مذاکره ای با باشگاه منچستر یونایتد برای انتقال به این تیم را رد کرده اند. با این وجود شرایط هر دوی آن ها در تیم هایشان نامناسب به نظر می رسد و جدایی این دو ستاره از جمع آبی اناری ها می تواند قریب الوقوع باشد.
راکیتیچ، ییشنهادات مختلفی از چند تیم بزرگ کشور ایتالیا دارد و احتمالاً ترجیح او پیوستن به یکی از این تیم ها خواهد بود. عثمان دمبله اما از ابتدای فصل موضع خود را کاملاً روشن کرده است و عنوان کرده که می خواهد به هر قیمتی در بارسلونا بماند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار