روزبهانی: بوکس برای مسئولان ورزش مهم نیست!/ تا پول خرج نشود، هیچ اتفاقی رخ نمی دهد

فارس نیوز دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰:۱۰
اولین بوکسور حرفه ای ایران در لیگ APB و دارنده کمربند قهرمانی در لیگ حرفه ای گفت: بارها گفته ام، بوکس برای مسئولان ورزش مهم نیست، اگر مهم بود به اردوهای تیم ملی سر می زدند.

احسان روزبهانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که شرایط شما در اردوی تمرینی تیم ملی بوکس پیش از اعزام به مسابقات جهانی روسیه چطور است، گفت: خوشبختانه تمرینات خوبی را پیگیری می کنم تقریباً کمتر از دو هفته تا آغاز مسابقات جهانی مسکو باقی مانده است این دو هفته هم بگذرد تا ببینیم ان شاءالله در رینگ قهرمانی جهان چه اتفاقی برایمان رقم خواهد کرد. صبح ها تمرینات بدنسازی و میدانی را پیگیری می کنم. بعدازظهر هم تمرین با کیسه و بوکس انجام می دهیم. وارد آخرین مرحله اردوی تیم ملی شده ایم و این اردوها وصل به اعزام است. تا روز اعزام به مسابقات دیگر به خانه نمی رویم.
دارنده نشان برنز بازی های آسیایی اینچئون در واکنش به این سؤال که خانواده بزرگ بوکس با توجه به شرایط خوبی که در حال حاضر تیم ملی بوکس از لحاظ امکانات، حقوق و ... دارد، انتظار دارند که تیم ملی نتیجه خوبی را در مسکو بگیرد، آیا این خواسته برآورده می شود یا خیر، گفت: همه بچه ها شبانه روز تلاش می کنند تا عملکرد خوبی در مسابقات جهانی روسیه داشته باشند، اما شرایط، شرایطی نیست که بتوانیم در مسابقات جهانی مسکو نتیجه خوبی بگیریم، برای بوکس ایران تا پول خرج نشود هیچ اتفاقی رخ نمی دهد. همه بچه های ما در حال حاضر جوان هستند، زحمت کشیده اند و به دنبال کسب بهترین نتیجه در مسابقات جهانی روسیه هستند، ان شاءالله بهترین اتفاق ممکن برای تیم ملی در مسابقات جهانی رخ دهد.
دارنده کمربند لیگ قهرمانی جهان در پاسخ به این سؤال که به غیر از مسابقات جهانی روسیه ما تنها دو مرحله مسابقات کسب سهمیه المپیک داریم آیا احسان روزبهانی می تواند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار