بهروز رهبری فر: به یحیی گل محمدی توصیه می‌کنم بچسبد به تیمش و وارد حاشیه نشود

لوگوی پارس فوتبال پارس فوتبال . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۹:۳۶

پیشکسوت پرسپولیس تعبیر جالبی در مورد عنوان تیم خاص برای سرخپوشان مطرح کرد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
بهروز رهبری فر، پیشکسوت فوتبال پرسپولیس زیاد اهل مصاحبه نیست ولی معمولاً وقتی که تن به مصاحبه می دهد حرف های جالب و شنیدنی برای گفتن دارد. او نسبت به رفتار یحیی گل محمدی در قبال مواضع اخیرش علیه کادر مدیریت باشگاه انتقاد دارد و در خصوص پاره ای موارد دیگر هم صحبت کرده است که می خوانید:
* بعد از پایان دربی، یحیی گل محمدی صحبت هایی را درباره هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس مطرح کرد که در نهایت یکی از آنها استعفا کرده و دیگری هم عذرخواهی کرده است.
ببینید من یک سؤال از یحیی گل محمدی دارم و اینکه می خواهم بدانم کدام هیأت مدیره رفته و هیأت مدیره جدیدی آمده که عملکردش بهتر بوده است. این حرف ها جز اینکه تیم را به حاشیه ببرد چیزی ندارد. یحیی جان من می دانم تو هم خوب می دانی که قرار نیست هیأت مدیره جدید بیاید و همه چیز را زیر رو کند. اکثرشان دنبال شهرت هستند و در جلسات موز و شیرینی شان را می خورند. الان من بعضی نام ها را می شنوم که کاندید هیأت مدیره هستند در حالی که برای اجاره خانه شان مانده اند. اینها چطور می خواهند به تیم کمک کنند.
* پس شما خیلی خوشبین نیستید؟
با این شرایط خوشبین نیستم. یک روز علی پروین درباره مدیر فنی گفته بود یعنی کشک، که به نظرم علی آقا الان باید مصاحبه دیگری انجام بدهد و بگوید هیأت مدیره یعنی کشک. این هیأت مدیره ها چه خروجی داشته غیر از سفر خارجی مجانی و چهار عکس و مصاحبه. این همه بازیکن خارجی، و مربی خارجی آوردند، نتیجه اش غیر از بدهی های انباشته چه داشته است.
* به هر حال این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار