پرسپولیس در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی موفق شد پیکان را شکست دهد.
به گزارش ایلنا، این چند نکته مربوط به دیدار روز گذشته پرسپولیس- پیکان است:
1- چهارمین پیروزی پرسپولیس مقابل پیکان به دست آمد. 2 بر یک در ورزشگاه خالی آزادی. در هفته های گذشته چندین تیم به دلیل بی انضباطی تماشاگران شان به بازی بدون تماشاگر محکوم شده اند و بازی دیروز نشان داد تا چه حد نبود تماشاگران می تواند یک بازی را از چشم بیندازد. حتی اگر مثل بازی دیروز پیکان و پرسپولیس جاندار باشد. بدون شک هیچکس مخالف برخورد با بی انضباطی های روی سکو نیست اما بازی بدون تماشاگر شاید بدترین تنبیه برای فوتبال نحیف ایران باشد. فوتبال ما سال هاست که جذابیت هایش کم شده و حالا با سکوهای خالی همین اندک زیبایی را هم از دست خواهد داد.
2- نیمکت نشینی سیدجلال حسینی، عجیب ترین خبری بود که یک ساعت قبل از بازی به رسانه ها رسید. در شرایطی که شجاع خلیل زاده در لیست 18 نفره پرسپولیس حضور نداشت و خیلی ها فکر می کردند با محرومیت او - که البته صبح بازی بخشیده شد! - سیدجلال دوباره جایگاه ثابتش در ترکیب را به دست می آورد، کالدرون نشان داد که اهل کوتاه آمدن نیست و باز هم سیدجلال را روی نیمکت قرار داد و زوج محمد انصاری و محمدحسین کنعانی زادگان را به زمین فرستاد. سیدجلال که از ابتدای فصل تنها در یک بازی به صورت فیکس بازی کرده، در اواخر بازی و بعد از جلو افتادن پرسپولیس به عنوان یار جانشین به زمین آمد. باید دید ماجرای او و کالدرون در هفته های آتی به کجا می رسد.
3- جونیور براندئو واقعاً مهاجم بدی است. اگر تا قبل از بازی با پیکان کسی با این گزاره مشکل داشت، قطعاً بعد از تماشای نیمه اول دیدار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار