شیوع بالای ویروس کرونا وافزایش شمار مبتلایان و فوتی ها ی ناشی ازاین بیماری کلیه ادارات ودستگاه های اجرایی، بانکها، دفاتر پیشخوان واصناف این شهرستان را از روز دوشنبه پنجم آبان ماه به مدت یک تعطیل کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه ؛ رستگاریوسفی فرماندار جوانرود در جلسه اضطراری ستاد کرونا این شهرستان گفت: این تعطیلی براساس پیشنهادستادکرونا استان کرمانشاه وموافقت ستادملی کرونا است.
وی با اشاره به همراهی و همدلی خوب مردم جوانروددر موج اول و دوم این بیماری که بیانگر فرهنگ والا و موقعیت شناسی مردم این شهرستان است اظهارداشت: با توجه به شیوع موج سوم کرونا در کشوروبه تبع آن در استان وشهرستان جوانرود دراین مرحله نیز نیاز است فرزندان خود را در بهداشت و درمان را یاری کرده ودر اجرای مصوبات کرونا همکاری لازم را بااین مجموعه داشته باشید.
مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان جوانرودبا تلکید برلزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی گفت: درحال حاضر ظرفیت بیمارستان های استان و به تبع آن بیمارستان حضرت رسول (ص) این شهرستان پرشده است وبا ادامه این روندجایی برای پذیرش بیمارنخواهدماند.
دکترمولودحسینی به آخرین وضعیت شیوع کرونا درشهرستان جوانرودوافزود: از اول شیوع بیماری کرونا تاکنون ۴۴ نفر دراین شهرستان براثراین بیماری فوت شده اند.
وی اظهارداشت: از یکهزارو ۹۵۷ مورد نمونه گیری ۹۷۰ مورد مثبت، یکهزارو ۱۰۲ مورد بستری و ۹۵۰ نفر نیز بهبودی بافتند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار