مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از ارائه خدمات درمانی به بیش از ۳۵ هزار زائر اربعین تاکنون در دو مرز شلمچه و چذابه خبر داد.

علی خدادادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به خدمات امدادی کمیته امداد و نجات اربعین جمعیت هلال احمر خوزستان، اظهار کرد: از ۱۳ مهرماه تاکنون، ۱۲ هزار و ۸۳ بیمار به صورت سرپایی در ایستگاه سلامت مستقر در مرز شلمچه درمان شده اند و ۵۳ نفر نیز از این مرز به مراکز درمانی انتقال یافته اند.
وی افزود: همچنین در این مدت ۱۰ هزار و ۱۹۳ نفر برای انجام تست قندخون و فشارخون به این ایستگاه مراجعه کرده اند. در این مدت، سه هزار و ۷۶۱ نفر نیز برای انجام تست قندخون و فشارخون به ایستگاه سلامت در مرز چذابه مراجعه کرده اند و ۶ هزار و ۶۱۴ بیمار نیز در این مرز به صورت سرپایی درمان شده اند. همچنین ۳۳ نفر به مراکز درمانی انتقال یافته اند.
خدادادی با اشاره به ارائه خدمات درمانی به بیش از ۳۵ هزار زائر اربعین تاکنون، بیان کرد: در مجموع در دو مرز شلمچه و چذابه و سایر پایگاه های ثابت بین شهری، ۱۵ هزار و ۲۵۷ نفر برای انجام تست قند خون و فشارخون به ایستگاه های سلامت هلال احمر مراجعه کرده اند و ۲۰ هزار و ۲۳۸ بیمار نیز به صورت سرپایی درمان شده اند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار