عضو شورای شهر اهواز با اشاره به مهلت دو ماهه به شهردار جهت عمل به خواسته های اعضای شورا، گفت: در حال حاضر حدود ۲۰ روز از این مهلت دو ماهه سپری شده است.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
عضو شورای شهر اهواز با اشاره به مهلت دو ماهه به شهردار جهت عمل به خواسته های اعضای شورا، گفت: در حال حاضر حدود ۲۰ روز از این مهلت دو ماهه سپری شده است.
سید محسن موسوی زاده در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به طرح برخی انتقادات به عملکرد مدیریت شهری شهرداری اهواز در صحن علنی شورای شهر در هفته گذشته، اظهار کرد: این انتقادات در قالب تذکر یا طرح سوال نبوده و تنها به عنوان کارهای زمین مانده، مسائل و مشکلات را مطرح کردم. خطاب من تنها به شهردار نبود بلکه به کل مجموعه شهرداری بوده است.
وی افزود: یکی از انتقادهای من در خصوص جای خالی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز در کنار مواکب است، زیرا در حال حاضر پس از اتمام کار مواکب آنچه باقی می ماند، ظروف یکبار مصرف است در حالی که ما در کنار برپایی مواکب، باید فرهنگ سازی لازم را نیز انجام دهیم.
عضو شورای شهر اهواز با اشاره به طرح سوال اخیر از شهردار اهواز، بیان کرد: مدتی پیش یکی از اعضای شورای شهر اهواز از شهردار اهواز طرح سوال کرد که پس از آن شهردار در صحن علنی شورا به سوالات وی پاسخ داد اما این عضو شورا عنوان کرد که از پاسخ های شهردار قانع نشده و در مهلت قانونی نسبت به اقدامات بعدی اقدام می کند. پس از آن، ۹ نفر از اعضای شورا استیضاح شهردار را امضا کردند اما در مدت ۱۰ روزه بین طرح سوال تا استیضاح به دلیل اینکه مدت زمان زیادی از آغاز کار شهردار نگذشته بود، علما و مسئولین خوزستان و اهواز ورود کردند و خواستار دادن مهلت به شهردار شدند.
موسوی زاده بیان کرد: بنابراین اعضای شورای شهر اهواز مهلت دو ماهه ای به شهردار اهواز جهت عمل به خواسته های اعضای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار