هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۲۶۳ هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۳میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۹ هزار و ۵۰ تومان است.

- اخبار بازار -
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلا ی 18عیار هر گرم یک میلیون و 263 هزار تومان، قیمت دلار 29 هزار و 50 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 13 میلیون 600 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 13میلیون تومان است.
همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی 7 میلیون و 350 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 4 میلیون و 350 هزار تومان و سکه گرمی 2 میلیون و 300 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می رسد.
قیمت آن لاین دلار و سکه در بازار آزاد
قیمت طلا ی 18عیار در هر گرم هم یک میلیون و 263 هزار تومان، قیمت طلا ی 24عیار در هر گرم یک میلیون و 685 هزار تومان و هر مثقال طلا 5میلیون و 478 هزار تومان ارزش گذاری شده است.
فعالان بازار، علت اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر را افزایش چشم گیر قیمت ارز می دانند و می گویند: از روزهای گذشته تقاضا برای خرید طلای خام و سکه در بازار افزایش یافته و همین امر موجب افزایش حباب سکه شده است.
به گزارش تسنیم، در بازارجهانی و در حالی که روند افزایش ارزش دلار متوقف شده و در آستانه اولین مناظره انتخاباتی در آمریکا بین دونالد ترامپ و جو بایدن تجار در حاشیه بازار قرار گرفته اند، قیمت طلا امروز شاهد کاهشی اندک بود.
بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با 0.04 درصد کاهش به 1860 دلار و 85 سنت رسید. قیمت فلز زرد در معاملات آتی امروز برای تحویل در ماه دسامبر با 0.11 درصد کاهش به 1864 دلار و 20 سنت رسید.
شاخص ارزش دلار در برابر ارزهای رقیب امروز شاهد کاهش 0.1 درصدی بود. این رقم تنها اندکی کمتر از بالاترین رقم 2 ماه اخیر به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار