توضیحات پدر سحر خدایاری درباره فوت فرزندش

تابناک چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴
دختر من طی سال های اخیر علاقه مند به فوتبال شده بود و حتی موقع تماشای بازی ها با تسبیح برای پیروزی تیم مورد علاقه اش صلوات می فرستاد.

پدر سحر خدایاری، دختر فوتبال دوستی که ۲ روز پیش بر اثر شدت جراحات ناشی از خودسوزی درگذشت، جزئیاتی از زندگی دخترش و حوادث پیش آمده برای وی را تشریح کرد.
پدر سحر خدایاری به خبرگزاری مهر گفت: سحر یک مشکل عصبی داشت تحت تاثیر برخی دوستانش اقدام به خودسوزی کرد و ما افرادی را که از این ماجرا سوء استفاده می کنند و آرامش جامعه را به هم می ریزند حلال نمی کنیم.
حیدر علی خدایاری اظهار کرد: دختر من از نظر عصبی مشکل داشت و در آن روز هم اعصابش به هم می ریزد و فحاشی می کند و با مامور نیروی انتظامی درگیر می شود.
خدایاری تصریح کرد: در این چند روزی که سحر در بیمارستان بستری بود هیچ سلبریتی یا فوتبالیست یا مسئولی به ملاقات سحر نیامدند و من کسی را ندیدم.
وی ادامه داد: هرکسی که می گوید سحر قربانی شده بی دلیل این حرف را می زند، سحر قربانی چه شده؟ یک مشکل عصبی داشته که در روزی که به دادگاه می رود باز هم اعصابش به هم می ریزد و بعد اقدام به خودسوزی می کند.
خدایاری خاطرنشان کرد: هیچ حکمی مبنی بر زندانی شدن سحر صادر نشده و ما به عنوان خانواده سحر اعلام می کنیم که اصلا قرار نبوده سحر زندانی شود.
وی افزود: من فدایی نظام هستم و در جنگ تحمیلی هم جانباز شدم، امام را با جان و دل دوست دارم و از این به بعد هم اگر خدایی نکرده برای کشور اتفاقی رخ دهد از پیشتازانی هستم که از نظام دفاع کنم، ترسی ندارم اگر یک درصد با نظام مشکلی داشتم الان اعلام می کردم، ولی می گویم که نه من و نه دخترم و نه هیچ یک از افراد خانواده ام با نظام مشکلی نه داشته ایم و نه داریم.
خدایاری گفت: پیکر دختر من را بعد از فوت تحویل دادند و مشکلی برای دریافت پیکرش نداشتیم و گفتند هرجایی دلتان می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار