شناسایی یک باند بزرگ قاچاق سوخت در اصفهان؛ میلیون ها لیتر سوخت کشف و ضبط شد

خبرگزاری تسنیم جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱
رئیس کل دادگستری استان اصفهان از شناسایی یک باند بزرگ قاچاق سوخت خبر داد و گفت: با تلاش های جهادی و شبانه روزی یک باند بزرگ قاچاق سوخت که میزان آن به میلیون ها لیتر می رسد، شناسایی و ده ها تانکر آماده قاچاق کشف و ضبط گردیده است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان ، محمدرضا حبیبی در آیین تکریم و معارفه رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تیران و کرون اظهار داشت: مردم که امتحان خودشان را در طول 40 ساله  انقلاب در صحنه های مختلف به خوبی پس داده اند و علی رغم ناملایمات که بیشتر از سوی دشمنان به کشور تحمیل شده است، همچنان در صحنه حضور داشته و سختی ها را تحمل می کنند، به دلیل پایبندی به ولایت فقیه است. از این رو از مسئولان انتظار و توقع دارند که زیر سایه ولایت فقیه و ارزش های والا و مقدس انقلاب، خدمت نمایند.
وی افزود: قوه  قضاییه نیز در همین راستا برنامه ها و سیاست های خود را ترسیم نموده و البته با معدود افراد و مسئولانی که فریب خورده و از این مسیر منحرف می شوند در برخورد کوتاهی نمی کند.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان به امید ایجاد شده  عمومی از انتصاب ریاست قوه  قضاییه اشاره و خاطرنشان کرد: آیت الله رئیسی با تجربه و اشراف کامل به این قوه، نقاط ضعف و قوت را به خوبی می شناسند و این بزرگترین امتیاز محسوب می شود. لیکن این به معنای نفی خدمات رؤسای پیش از ایشان نیست؛ چرا که خدماتی همچون شوراهای حل اختلاف و خدمات الکترونیک قضایی از قبل آغاز و اکنون با سرعت بیشتر در حال پیگیری، اجرا و تکمیل است.
وی رفع اطاله دادرسی ها توأم با دقت را از مهم ترین برنامه های قوه قضاییه حول محور کسب رضایتمندی بیشتر عموم اعلام و تصریح کرد: در اجرای سیاست های قوه  قضاییه، تعامل و همکاری همه  دستگاه ها ضروری است و این امر هیچ منافاتی با استقلال قوا ندارد. بی شک برنامه ها در سایه  تعامل تحقق می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار