امام جمعه بیرجند گفت: روز قدس خط و نشانی برای خار کردن دشمنان از سوی مسلمانان است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی صبح امروز در خطبه های نماز عید سعید فطر اظهار داشت: روز قدس نشان از قدرت شما ملت ایران در مقابل استکبار جهانی شرق و غرب بود و خط و نشانی برای خار کردن دشمنان است و این جای بسیار تبریک دارد.
وی با بیان اینکه روزهای سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و عید فطر از مردم با ایمان ایران اسلامی خط قدرتی را در جهان رقم زد گفت: شما مردم در مقابل قرب الهی و پیروزی میدانی صحنه فرهنگی چیز جدیدی را رقم زدید بنابراین قدر خود را باید بدانیم.
امام جمعه بیرجند افزود: این منت خدا بوده که ما را به اسلام هدایت کرده است؛ کشورهای پرادعا در سطح جهان گاهی تحت عنوان چیزهایی مانند حقوق بشر پُز می دادند اما در آزمایش ویروس کرونا دیدگاه جهان نسبت به ایران اسلامی و آن کشورها چقدر تغییر پیدا کرد.
عبادی تصریح کرد: بیگانگان علیه ایران اسلامی بیش از دو قرن بمباران فرهنگی انجام دادند و استکبار جهانی بر کشور مسلط بود و وحشی گری های خود را حق توحش می دانستند و چهره اسلام تحت عناصر که خود می پرورانند اینطوری معرفی می کنند.
امام جمعه بیرجند با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در روز قدس اظهار کرد: باید به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در صحنه عملی توجه شود؛ برای دنیا این سخنان هشداردهنده بود و هر روز چندین نوبت در سطح جهان تعداد گرفتاران به این بیماران شمارش می شود ولی سوال اینجا است چرا از خطرها و ضررهای بیشتر و ویروس های مرگبارتر شمارش سرانگشتی نمی شود .
دفتر آیت الله سیستانی یکشنبه را آخرین روز ماه رمضان در عراق اعلام کرد
پیام تبریک روحانی به مناسبت عید سعید فطر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری