فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی گفت: یادواره ۲۳۲ شهید شهرستان دشتی در نیمه دوم آذرماه برگزار می شود که در این راستا باید از ظرفیت رسانه ها برای اطلاع رسانی و نشر اهداف برگزاری یادواره ها استفاده شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی ، سرهنگ علی غضنفری ظهر امروز دریادواره 12 شهید روستای چاوشی از توابع شهرستان دشتی با حضور امیر سرتیپ دربندی و مسئولان استانی وشهرستان دشتی با بیان اینکه فضای شهرستان دشتی برای برگزاری یادواره شهدا آماده است اظهار داشت: با توجه به هماهنگی و تعاملی که در سطح شهرستان وجود دارد زمینه برگزاری یادواره شهدای دشتی فراهم است.
وی، از برگزاری یادواره 232 شهید شهرستان دشتی در نیمه دوم آذرماه خبر داد و بیان کرد: در راستای هماهنگی و برنامه ریزی برای هر چه بهتر برگزار شدن این یادواره، جلسات متعددی توسط ستاد برگزاری یادواره تشکیل شده و مسئولان شهرستان اعلام آمادگی کردند که ضمن برگزاری رزمایش فرهنگی یادواره در سطح شهرستان دشتی برپا شود.
 فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی با تاکید بر نقش مهم اصحاب رسانه در عرصه برگزاری یادواره شهدا خاطر نشان کرد: از ظرفیت رسانه ها برای اطلاع رسانی و نشر اهداف این یادواره ها باید بهتر و بیشتر استفاده شود.
سرهنگ غضنفری با تاکید بر نقش مهم فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه خاطر نشان کرد: دین اسلام در تمام اعصار، به واسطه خون شهدا و اولیای خدا رشد کرده و امروزه نیز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تنها عامل بازدارنده در مقابل هجمه هایی است که از سمت فرهنگ غرب به سمت جوانان ما نشانه رفته است.
وی بیان کرد: سعی می شود مستندات جمع آوری شده در حوزه برگزاری یادواره 232 شهید شهرستان دشتی تبدیل به یک کتاب فاخر شود.
بوشهر| فرهنگ ایثار و شهادت کشور را در برابر انواع توطئه ها شکست ناپذیر می کند
بوشهر| حضور بسیج در همه عرصه ها اقتدار آفرین است
سردار رزمجو: بسیج در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار