مدیرکل پُست خوزستان، گفت: پیاده سازی و اجرای پروژه جی نف در پست استان خوزستان، با گسترش تعاملات میان سازمانی سرعت گرفت.
به گزارش ایلنا از اهواز، مهران حموله امروز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار کرد: بر اساس سلسله مذاکرات و تعاملات اداره پست خوزستان با استانداری استان و همچنین سازمان های مرتبط با اجرای جی نف در استان، همکاری اداره پست استان در فاز اول اجرایی با شهرداری اهواز آغاز شد.
مدیرکل اداره پُست خوزستان گفت: تفاهم نامه همکاری اداره پست استان و سازمان فاوای شهرداری اهواز، پس از برگزاری جلسات متعدد، به صورت ویدئوکنفرانس به طور سه جانبه، این دو سازمان با اداره کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست، نهایی شد.
حموله تصریح کرد: همسان سازی منبع اطلاعات ارائه خدمات برخط کد پستی، برپایه نقشه های پارسل بندی، یکتاسازی اطلاعات مکان محور شهرداری، با اختصاص کدپستی ده رقمی و همچنین ارائه خدمات جی نف به مراجعه کنندگان به شهرداری ها، از اقدامات اجرایی این تفاهم نامه محسوب می شود.
وی اضافه کرد: فاز بعدی تسریع اجرای جی نف، همکاری با فرمانداری های شهرستان های استان هست که در عملیات بهنگام سازی کدپستی، ژئوکدسازی و اجرای پروژه های جی نف، از توان دهیاری ها استفاده و توسط پست خوزستان بهره برداری خواهد شد.
وی در پایان یادآور شد: این اقدامات در مرحله نخست در شهرستان های اندیمشک، دزفول، سوسنگرد، شوش و شوشتر و روستاهای تابعه آن ها، صورت گرفته است و این طرح به زودی در تمامی استان به اجرا درخواهد آمد.
لازم به ذکر است، پایگاه ملی نشانی مکان محور (GNAF) درواقع پروژه ای است باهدف تدوین و پیاده سازی یک استاندارد ملی ...

سرخط اخبار