تهران- ایرنا - مسابقه کتابخوانی «در خانه بمانیم، بیشتر کتاب بخوانیم» همزمان با ایام نوروز ۱۳۹۹ و روز ملی فناوری هسته ای، توسط اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران برگزار می شود.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی، همزمان با ایام نوروز۱۳۹۹ و تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی سراسر کشور و با توجه به تاکید ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا مبنی بر اراده ملی و حضور حداکثری مردم در منازل و پرهیز از مسافرت، سازمان انرژی اتمی ایران، با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و غنی سازی اوقات فراغت، مسابقه کتابخوانی با عنوان «در خانه بمانیم، بیشتر کتاب بخوانیم» را در فضای مجازی برگزار می کند.
علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند از تاریخ ۵ لغایت ۱۶ فروردین ماه سال جاری، یادداشت کوتاهی درباره کتاب یا کتاب هایی که در این ایام مطالعه می کنند را به همراه عکس کتاب مطالعه شده، از طریق شناسه اینستاگرام AEOINEWS@ و یا به ایمیل رسمی اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی به آدرس WEB_PUBLICR@AEOI.ORG.IR 
ارسال کنند. همچنین خواهشمند است در ایمیل ارسالی مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، شهر، شماره تماس و آدرس دقیق درج شود.
در پایان همزمان با ۲۰ فروردین روز ملی فناوری هسته ای، به قید قرعه به ده نفر از شرکت کنندگان و آثار برگزیده این مسابقه فرهنگی، هدیه ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد.
کرونا و آخرین اطلاعات و اخبار پیرامون آن
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۲۳ هزار و ۴۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده، ۱۸۱۲ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۸۳۷۶ نفر نیز بهبود یافته اند.
کیانوش جهانپور روز دوشنبه درباره آخرین آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور و فوت ناشی از آن بیان کرد: بر اساس یافته های آزمایشگاهی و از ظهر دیروز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار