مربی تیم فوتبال پیکان گفت: یکان نشان داد تیم منسجم و قوی است، کیفیت کار ما مشخص کرد که قابل احترام هستیم و برای یک بازی خوب برنامه ریزی کرده ایم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حسین پاشایی در نشست خبری پیش از دیدار با سپاهان در لیگ برتر اظهار داشت: تیم سپاهان احتیاج به تعریف ندارد و هر سال کیفیت قابل قبولی در لیگ دارد و از لحاظ ساختار باشگاهی به عنوان یک باشگاه می توان به آن اشاره کرد؛ امسال نیز نشان داد قدرتمند است و بازیکنان و کادر فنی قوی دارد.
مربی تیم فوتبال پیکان ادامه داد: پیکان نشان داد تیم منسجم و قوی است، کیفیت کار ما مشخص کرد که قابل احترام هستیم و فردا برای یک بازی خوب برنامه ریزی کرده ایم و امیدواریم همه طرفداران فوتبال از بازی لذت ببرند.
وی در مورد استفاده از اوت دستی بیان داشت: یکی از راهکارهای ما برای رسیدن به محوطه جریمه حریف پرتاب اوت است اما نمی توان گفت غالب کار ما این است؛ تاکتیک های مختلفی را تمرین می کنیم و گل هایی که زدیم نیز نشان می دهد، راه حل های زیادی برای رسیدن به دروازه حریف پیش بینی کردیم.
پاشایی تصریح کرد: هر مربی باهوشی نسبت به داشته هایش برنامه ریزی و استفاده می کند، منکر پرتاب های اوت نادر محمدی نیستیم اما از اوت ها و سایر تاکتیک ها استفاده می کنیم.
مربی تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: یک تیم جوان در اختیار داریم و نباید انتظارات از تیم ما بالا برود، داشتن رتبه آبرومند در پایان لیگ برنامه ریزی باشگاه است؛ امیدواریم این امیر تحقق پیدا کند، برای بهترین نتیجه تلاش می کنیم.
وی افزود: نباید انتظارات را زیاد بالا برد که جوانان دچار مشکل شوند، دنبال این هستیم بازی به بازی پیش برویم، نتایج خوبی بگیریم و رتبه خوبی در پایان فصل برای پیکان به دست بیاوریم.
پاشایی در مورد بازی با سپاهان گفت: با سپاهان هم امتیاز هستیم اما 2 تیم از لحاظ هزینه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار