کاپیتان پرسپولیس می گوید با توجه به مشکلاتی که برای استقلال به وجود آمده است اما هنوز در پرسپولیس مطالباتی وجود دارد که پرداخت نشده است. کسانی که ندانسته حرف می زنند، بهتر است که صحبتی نکند. اگر حرفی می زنند سند داشته باشند. آقای برانکو چند بار در این رابطه نامه زد؟ او سه بار نامه زد اما چه کسی این را بررسی کرد؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سید جلال حسینی بازیکن تیم پرسپولیس پس از پیروزی تیمش مقابل گل گهر سیرجان در هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: بازی خوبی بود و سه امتیاز به دست آوردیم. نزدیک بودن بازی ها کار را سخت کرده و امیدوارم در بازی های بعدی بتوانیم بهتر باشیم. ما یک بازی سنگین مقابل گل گهر انجام دادیم و بازی بعدی ما مقابل سایپا هم اینطور است و امیدوارم که بتوانیم روند رو به رشد خود را حفظ کنیم.
حسینی در این رابطه که پرسپولیس از حاشیه های چند روز اخیر استقلال سود می برد، گفت: چه کسی این حرف را زده است؟ سود یعنی چی؟ کدام مربی پرسپولیس پول گرفته است؟ برانکو یا کالدرون پول گرفته اند؟ پول این ها را چه کسی می خواهد بدهد؟ آیا بازیکنانی مثل بشار رسن یا بودیمیر پول خود را گرفته اند؟ کسانی که ندانسته حرف می زنند، بهتر است که صحبتی نکند. اگر حرفی می زنند سند داشته باشند. الان هم می گویم که درباره پرسپولیس کمتر صحبت کنند.
او افزود: زمانی که هواداران ما گریه می کردند، این آقایان کجا بودند. آقای عراقچی وظیفه اش است که به استقلال کمک کند. همه ما دوست داریم کمک کنیم. ایشان یک بار گفتند که طرفدار پرسپولیس هستند همه صدایشان درآمد. برای ما چه کردند؟ مهدی طارمی را می گویند که در نهایت او چهار ماه محروم شد و پرسپولیس هم یک سال و نیم از پنجره نقل و انتقالات محروم شد. کسانی که بی منطق صحبت می کنند باید جواب آن ها داده شود. خود من و چند بازیکن دیگر داخلی هنوز ۵۰ درصد قرارداد فصل گذشته خود را نگرفتیم و گفتیم تا مشکلات حل شود. فکر نکنید ما نمی توانیم صحبت کنیم. هواداران ما ۵ روز جلوی ساختمان باشگاه گریه کردند. آقای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار