سقوط قیمت خودرو: قیمت ۲۰۶ تیپ دو کاهش شدید یافت

لوگوی مثلث آنلاین مثلث آنلاین . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۹:۴۰
خرید و فروش خودروهای خارجی فعلا متوقف است؛ این در حالی که فسخ معاملات خودروهای خارجی و داخلی در بازار زیاد به چشم می خورد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
کاهش شدید  قیمت خودرو امیدوار کننده شده است. در چند ماه اخیر اختلاف قیمت خودرو در درب کارخانه تا قیمت خودرو مساله ساز بوده و بعد از آن بحث افزایش قیمت خودرو در درب کارخانه پیش آمد در واقع می خواستند اینگونه از بیشتر شدن  قیمت خودرو در بازار جلوگیری کرد.
قیمت خودرو سقوط کرد
قیمت تمام خودروهای ایرانی ظرف یک هفته گذشته بین چهار تا پنج میلیون تومان ارزان شده است. پیش بینی می شود چنانچه وضعیت بازار خودرو به همین منوال راکد بماند قیمت خودروها مجدد روند نزولی را طی خواهد کرد.
 کاهش قیمت خودرو ادامه دارد
روز چهارشنبه با افزایش صد تومانی قیمت دلار و معامله آن با قیمت ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان برخی تحلیلگران مدعی بودند که بازارهای موازی دلار همچون قیمت خودرو، طلا و سکه افزایش خواهد یافت؛ این در حالی است که ظرف یک هفته گذشته قیمت خودروهای ایرانی بین چهار تا پنج میلیون تومان ارزان شده است؛ چراکه به گفته فیروز نادری، فعال بازار خودرو، با افزایش سرسام آور قیمت ها دیگر تقاضایی برای خرید خودرو وجود ندارد.
نادری در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت خودرو بعد از ماه صفر ارزان خواهد شد گفت: قیمت تمام خودروهای ایرانی ظرف یک هفته گذشته بین چهار تا پنج میلیون تومان ارزان شده است. پیش بینی می شود چنانچه وضعیت بازار خودرو به همین منوال راکد بماند قیمت خودروها دوباره روند نزولی را طی خواهد کرد.
فیروز نادری افزود: با ثبت نام مجدد خودروسازان وضعیت بازار خودرو راکد مانده است. فعلا خریداری در بازار وجود دارند اما این روزها متقاضی فروش خودروهای ایرانی در بازار زیاد شده است.
خرید و فروش خودروهای خارجی متوقف شد
او با اشاره ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار