مدیران مسئول روزنامه ها، برای شرکت در طرح رتبه بندی روزنامه ها در سال (۹۹-۹۸)، می بایست دو نسخه از هر شماره روزنامه خود را تا تاریخ ۷ آذر به دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها ارسال کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، فراخوان طرح رتبه بندی روزنامه ها در سال (۹۹-۹۸) را منتشر کرد.
متن کامل این فراخوان به شرح زیر است:
«معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ارتقای کیفی روزنامه ها، ایجاد رقابت حرفه ای و سالم و روشن شدن جایگاه واقعی هر روزنامه، از مدیران مسئول محترم روزنامه ها (سراسری و غیر سراسری) دعوت می کند، برای شرکت در طرح رتبه بندی روزنامه ها (سال ۹۸-۹۹) مطابق شیوه نامه مصوب، دو نسخه از هر شماره روزنامه خود، همراه با فرم خوداظهاری تکمیل شده، جداول الحاقی و مستندات لازم را تا تاریخ ۷ آذر به دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها به نشانی : تهران-خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم، پلاک یازده، طبقه دوم، کد پستی: ۱۵۳۱۶۳۶۱۱۱، آقای خوشبخت یا خانم خرازی به شماره تماس ۸۸۷۳۵۴۳۹-۰۲۱ ارسال و رسید دریافت کنند.
از آنجا که برابر ماده ۱۲ شیوه نامه رتبه بندی، در مرحله تجدید نظر، مدرک جدیدی پذیرفته نخواهد شد، از مدیران مسئول محترم روزنامه ها درخواست می شود، نسبت به ارسال کامل مدارک و مستندات، دقت لازم و اهتمام شایسته معمول دارند.
روزنامه های استانی می توانند از طریق پست سفارشی به نشانی ذکر شده، نسبت به ارسال روزنامه و مستندات خود اقدام کنند.
روزنامه های ارسالی برای شرکت در طرح رتبه بندی، مطابق تاریخ های اعلام شده به شرح زیر ارسال شود:
- دوشنبه، ۱۱ شهریور، سه شنبه، ۲۸ آبان و چهارشنبه، ۲۸ دی ماه ۱۳۹۸
- شنبه، ۱۰ خرداد و یکشنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
۵۷۵۷

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار