مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت : به نظرم امکانات در مسجدسلیمان کم است. من میخواهم به مسجدسلیمان رسیدگی کنند. برای تیمی که در لیگ برتر است این امکانات خیلی کم است. ما هیچوقت دنبال بهانه نیستیم، ولی در شأن مسجدسلیمان نیست که یک هتل ندارد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
حمید مطهری پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت:
به نظرم امکانات در مسجدسلیمان کم است. من میخواهم به مسجدسلیمان رسیدگی کنند. برای تیمی که درلیگ برتراست این امکانات خیلی کم است. ما هیچوقت دنبال بهانه نیستیم، ولی در شأن مسجدسلیمان نیست که یک هتل ندارد. من دوست دارم فوتبال مسجدسلیمان پیشرفت کند. من از مسئولان میخواهم کمک کنند. ما با یک شرایط سخت به این شهر رسیدیم و این کار را خیلی سخت میکند. امیدوارم حداقل یک فرودگاه باشد تا راحت به این شهر سفر شود.
وی افزود:
درباره شرایط فنی بازی باید بگویم، ما باید امروز کمی حملات غیرکلاسیک انجام میدادیم. با تعویضهایمان سعی کردیم این کار را انجام دهیم، ولی از فرصتهایمان استفاده نکردیم. اگر ضربه پنالتی ما گل میشد روند بازی خیلی تغییر میکرد و تیم نفت باز میشد. ما یک مقدار کار را خودمان سخت کردیم، ولی بچهها زحمت کشیدند و به آنها خسته نباشید میگویم.
مربی تیم فوتبالپرسپولیسدرباره دلیل نیمکتنشینی وحید امیری و احسان پهلوان در این بازی تصریح کرد:
ما حدود ۲۵ روز دیگر فینال آسیا را در پیش داریم و باید پلنهای مختلف را تست کنیم. امیری و پهلوان بازیکنان تأثیرگذاری هستند، ولی باید تیممان را تست و خودمان را آماده کنیم.
دردیدستانهم ببینید.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار