پشت خط زن تیم والیبال پیکان تهران به دلیل رفتار ناشایست با هواداران کاله، یک جلسه از همراهی تیمش محروم شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، کمیته انضباطی فدراسیون والیبال امروز (چهارشنبه) در نشستی فوق العاده به رفتار ناشایست پوریا یلی نسبت به برخی تماشاگران دیدار دو تیم کاله مازندران و پیکان تهران در مسابقه معوقه هفته ششم لیگ برتر (29 دی ماه) پرداخت و رای به یک جلسه محرومیت قطعی این بازیکن و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی داد.
همچنین کمیته انضباطی فدراسیون والیبال روز 30 دی ماه پرونده شکایت مسعود آرمات از باشگاه خاتم اردکان را بررسی و امروز رای خود را صادر کرد.
آرای صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال درباره پرونده های بررسی شده به قرار زیر است:
** پرونده پوریا یلی
بر اساس گزارش ناظران مسابقه بین تیم های کاله آمل و پیکان تهران که در تاریخ 29 دیماه 98 برگزار شده است پس از مشاهده رفتار غیر ورزشی از سوی برخی از تماشاگران منتسب به تیم کاله آمل آقای پوریا یلی بازیکن تیم پیکان با بروز رفتار دور از انتظار عکس العمل نشان داده است نظر به اینکه بازیکن در همه حال باید مراقب اعمال و رفتار خود باشد و مجاز نیست حسب شرایط نامتعارف نسبت به داور یا بازیکنان و تماشاگران تیم مقابل توهین و اسائه ادب نماید، با استناد به اختیار حاصل از مواد 3 و 2-4 آئین نامه انضباطی آقای پوریا یلی به یک جلسه محرومیت قطعی و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.
** شکایت مسعود آرمات از باشگاه خاتم
با استناد به مدارک موجود قرارداد آقای مسعود آرمات با باشگاه خاتم اردکان بعنوان سرمربی برای لیگ برتر سال 1398 ثبت فدراسیون گردیده است. بنابر ادعای نامبرده پس از گذشت چند مسابقه استعفاء خود را به باشگاه تقدیم نموده که مورد موافقت مدیر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار