آقا رسول شما تشنه مدیریت هستی و خواهان پدرخواندگی تیم فوتبال باشگاه.اما همه مربی ها این شخصیت را ندارند که آدم شما باشند و حرف شما را گوش کنند چون نزدیک به دو دهه است که از فوتبال به دور هستید. البته مربیگری کرده اید اما با چیزی که امروز به آن فوتبال می گوید بیگانه اید.

سرمربی ذوب آهن واکنش تندی نسبت به اولتیماتوم باشگاه دارد.
به گزارش  ایلنا، شب گذشته هیات مدیره باشگاه ذوب آهن به رحمان رضایی اولتیماتوم داد که باید در 5 بازی آینده حداقل 11 امتیاز کسب کند و در غیر این صورت برکنار خواهد شد. این بیانیه از زبان رسول کربکندی، سخنگوی هیات مدیره باشگاه نقل شده است.
رحمان رضایی ملی پوش سابق فوتبال ایران که امسال در ذوب آهن مشغول است، در واکنش به صحبت کربکندی می گوید: من فکر نمی کنم که آقای کربکندی تا این حد آماتور و غیرسنجیده صحبت کنند و تصورم این است که به هر حال ممکن است این حرف های که حتی خودشان هم به آن اعتقاد نداشته باشند، از جای دیگری به ایشان دیکته شده تا آن را به زبان بیاورند. اگر یک روز هم در فوتبال بوده باشید می دانید فوتبال یک امر پیش بینی پذیر نیست که برای امتیازات آن برنامه ریزی دقیق کنیم. طبیعتا ما همیشه برای کسب سه امتیاز بازی به زمین می رویم و تقریبا هیچ استثنایی هم در این مورد نداریم اما اتفاقاتی رخ می دهد که گاها نمی توانیم به برد رسیم.از نظر من این یک خرابکاری واضح در کار من است و ایجاد یک حاشیه بزرگ قبل از یک مسابقه مهم.قصدشان هم این است که تیم را به هم بریزند.
وی افزود: درست است که ذوب آهن در جدول شرایط مناسبی ندارد اما نمی شود بدون در نظر گرفتن مسائل و اتفاقات عجیب و غریبی که برای ما رخ داده و تقریبا در تمام مسابقات لیگ برتر تکرار شده، بازیکنان و نتایج تیم من را تحلیل کرد؛ من به خصوص از باشگاه ذوب آهن انتظار پشتیبانی و انصاف بیشتری دارم، آن هم آقای کربکندی که یک بازیکن قدیمی و یک مربی سابق است و از فشاری که به ما به خصوص درباره مسائل داوری و البته حاشیه ها و ماجراهایی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار