رئیس شبکۀ بهداشت و درمان شهرستان آبیک گفت: بیمارستان شهدای آبیک به دستگاه "اکوی قلب" تجهیز شده و امیدواریم ارائۀ خدمات با تعرفۀ دولتی انجام شود.

به گزارش خبرنگار سلامت صبح قزوین، آنچه از بیان مشکلات مردم شهرستان آبیک می توان نتیجه گرفت، مشکل بهداشت و درمان است که گویا در کنار سایر مشکلات، بیشتر از هر مشکلی خود را نشان می دهد.
بیمارستان شهدای آبیک تنها بیمارستانی که تقریبا می تواند پاسخگوی نیاز مردم شهرستان باشد، امروز گویا با مشکلاتی روبه رو بوده که حوزۀ بهداشت و درمان مردم را تحت الشعاع قرار داده است.
البته ناگفته نماند که با پیگیری ها و حمایت های صورت گرفته از سوی متولیان و وزارت بهداشت و نمایندگان مجلس، نیروی متخصص برای بیمارستان شهدای آبیک جذب شده است و این بیمارستان با تمام تجهیزات به مردم منطقه خدمات رسانی خواهد کرد.
تجهیز دستگاه اکوقلب بیمارستان شهدای آبیک نیز از جمله خبرهای خوشی بود که کام مردم این شهرستان را به نوعی شیرین کرد.
محسن چیت سازان در گفت وگو با خبرنگار سلامت صبح قزوین با اشاره به وضعیت شیوع بیماری های قلبی-عروقی اظهار کرد: بیماری های قلبی عروقی تقریبا در صدر عوامل مرگ و مسیر در کشور شناخته شده است و اهمیت بسیاری در سلامتی جامعه دارند.
تلاش برای ارائه خدمات دستگاه اکوی قلب با تعرفه دولتی
وی افزود: در بیمارستان شهدای آبیک تلاش داریم تا با استفاده از تجهیزات کامل تر با همکاری اساتید مجرب و متخصصان، خدمات بیشتری را به مردم آبیک ارائه دهیم.
مدیر شبکۀ بهداشت و درمان شهرستان آبیک ادامه داد: آنچه که امروز اتفاق افتاد، تجهیز بیمارستان شهدای آبیک به دستگاه اکوکاردیوگرافی(اکوی قلب) بوده که این دستگاه یکی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های قابل استفاده در بیمارستان است.
چیت سازان گفت: با راه اندازی دستگاه اکوقلب در بیمارستان شهدای آبیک، تشخیص های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار