بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی از پایگاه های اورژانس جاده ای

واحد مرکزی خبر شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به همراه سرپرست فوریتهای پزشکی استان از پایگاه های اورژانس ۱۱۵ بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، دکترپرویز یزدانپناه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان و رییس اورژانس ۱۱۵ استان از پایگاههای جاده ای استان بازدید کردند.
بنا به این گزارش در این بازدید دکتر یزدانپناه به صورت مستقیم با تکنسین های اورژانس صحبت کرد و به مشکلات و درخواست های آنها توجه کرد همچنین مشکلات و کمبودهای تجهیزاتی و ساختمانی نیزز مورد بررسی قرار گرفت.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه فوریتهای پزشکی جایگاه مهمی در حوزه ی درمان برای خدمات رسانی به مردم کشور و استان دارد از تلاشهای شبانه روزی پرسنل اورژانس استان تقدیر تشکر کرد.
 وی عملکرد اورژانس استان را خوب ارزیابی کرد و گفت؛خدمات پرسنل و تکنسین های اورژانس به صورت شبانه روزی به مردم در شهر ،روستا و جاده ها قابل تقدیر است.
محسن جلیل رییس اورژانس ۱۱۵ استان هم با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد در منطقه کوهستانی قرار دارد و در حوزه ی گرمسیری استان چند پایگاه جاده ای اورژانس در کانکس قرار دارند ، برای فراهم کردن محیط فیزیکی ساختمانی برای پایگاههای اورژانس جاده ای وشهری و تهیه امکانات پزشکی از ریاست دانشگاه تقاضای همکاری کردند.
در ادامه دکتر یزدانپناه گفت: از هیچ کمکی برای بهتر ارایه دادن خدمات مطلوب به بیماران و مصدومان جاده ای و شهری کوتاهی نخواهم کرد و کمبودهای ساختمانی و فیزیکی مورد برسی قرار میگیرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار