شیراز- فراخوان سومین دوره جشنواره استانی «شعر و داستان شیراز» منتشر شد.

دبیر سومین جشنواره استانی شعر و داستان شیراز در گفت و گو با خبرنگار مهر ضمن اعلام اینکه فراخوان این رویداد منتشر شده است، گفت: در این دوره از جشنواره، شعر نو، داستان کوتاه، فیلمنامه کوتاه و نمایشنامه پذیرفته می شود.
مجید خادم با بیان اینکه مجله تخصصی ادبیات و هنر «داستان شیراز» با همکاری انجمن ادبی هنری و مدرسه آزاد ادبیات و هنر حیرت این جشنواره را برگزار می کند، افزود: جشنواره شعر و داستان شیراز در ۴ بخش نام برده با موضوع آزاد برگزار خواهد شد.
به گفته دبیر سومین جشنواره شعر و داستان شیراز، شرکت کنندگان در جشنواره باید ساکن استان فارس باشند.
وی ادامه داد: آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره در دو رده سنی نویسندگان ۷ تا ۱۶ سال و نویسندگان ۱۷ سال به بالا داوری خواهند شد و برندگان و جوایز در هر رده مجزا خواهند بود.
خادم با تصریح اینکه محدودیت حجم برای آثار ارسالی وجود ندارد، گفت: هر هنرمند حداکثر با ۱ اثر می تواند در هر بخش از جشنواره شرکت کند.
وی با اعلام اینکه آثار ارسالی نباید قبلاً در کتاب انفرادی یا جمعی منتشر شده باشند، به تقویم برگزاری جشنواره اشاره کرد و گفت: مهلت ارسال آثار تا پایان دی ماه ۱۳۹۹ است و اختتامیه جشنواره و اعلام نتایج نهایی، انتهای فروردین ماه ۱۴۰۰ خواهد بود.
دبیر جشنواره ادبی شعر و داستان شیراز پیرامون شیوه ارسال آثار، اظهار کرد: هر اثر باید در فایلی جداگانه و در قالب WORD ارسال شود و هیچ محدودیتی در فونت آثار و شکل صفحات و نوشتار وجود ندارد؛ در انتهای هر اثر و در صفحه ای مجزّا، مشخصات مانند نام اثر، نام و نام خانوادگی صاحب اثر، سال تولد، آدرس دقیق پستی محل سکونت به همراه کد پستی، شماره تماس و آدرس ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار