ایسنا/آذربایجان شرقی ۲۰۰ بسته معیشتی در بین خانواده های ایتام استثنایی آذربایجان شرقی با حضور نماینده ولی فقیه در استان توزیع شد.

مدیرعامل انجمن همیار دانش آموزان استثنایی در گفت وگو با ایسنا، در این خصوص گفت: انجمن همیار، پیش از شیوع کرونا نیز هرساله در طول زمان های مشخصی، اقدام به توزیع بسته های معیشتی در بین خانواده های دانش آموزان استثنایی کرده است.
دکتر بهنام غفادزاده افزود: امروز، به مناسبت میلاد امام رضا(ع) و دهه کرامت، ۲۰۰ بسته غذایی به ارزش هر بسته چهار میلیون ریال و در مجموع ۸۰۰ میلیون ریال توزیع می شود.
وی ادامه داد: دانش آموزان استثنایی استان با معلولیت ذهنی، حرکتی، نابینایی، ناشنوایی و ... که از نعمت پدر محروم هستند، از این بسته های معشیتی بهره مند خواهند شد.
وی گفت: علاوه بر توزیع بسته های معیشتی و غذایی به خانواده های دانش آموزان، همواره ویزیت و جراحی های رایگان نیز از این کودکان انجام می گیرد.
غفارزاده با اشاره به انجام معاینه رایگان چشم پزشکی برای افراد بی بضاعت در حاشیه این مراسم، گفت: با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و بسیج جامعه پزشکی استان به نمایندگی از بیمارستان علوی تبریز، بیماران را تحت معاینه چشمی قرار دادیم.
وی افزود: امروز، ۷۰ بیمار بی بضاعت در محل امامزاده سید ابراهیم نوبت دهی شده و پس از معاینه رایگان، در صورت نیاز عینک رایگان نیز دریافت کردند.
وی ادامه داد: هم چنین تعدادی از این افراد که نیاز به عمل جراحی داشتند نیز در اسرع وقت به صورت رایگان درمان خواهند شد.
در ادامه این مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد، حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم، امام جمعه تبریز نیز با حضور در این امامزاده، از نحوه ویزیت رایگان افراد کم بضاعت بازدید کرد.

سرخط اخبار