هفته سیزدهم لیگ برتر روز پنجشنبه با انجام 6 مسابقه به پایان می رسد. استقلال میزبان شهر خودرو مشهد است و پرسپولیس در اصفهان به مصاف ذوب آهن می رود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در ادامه هفته سیزدهم لیگ برتر 6 مسابقه روز پنجشنبه برگزار می شود. در این روز پرسپولیس مقابل یک مربی استقلالی و استقلال مقابل یک مربی پرسپولیسی قرار می گیرد. رقابت هم برای صدرنشینی بین سه تیم سپاهان، استقلال و شهر خودروست.
نگاهی به بازی های این هفته می اندازیم؛
استقلال - شهر خودرو؛ فینال 6 امتیازی
آبی پوشان بعد از 6 برد متوالی در اصفهان مقابل سپاهان با اشتباه عجیب داور متوقف شدند تا نوار بردهای استقلال قطع شود. استقلالی ها که یک تیم منسجم و سرحال نشان می دهند فردا در ورزشگاه آزادی و در حضور هواداران بی شمار خود میزبان تیم دوم جدول شهر خودرو هستند. این مسابقه در واقع یکی از فینال های 6 امتیاز نیم فصل اول لیگ محسوب می شود. برنده مسابقه به صدر جدول می رسد حتی اگر این صدرنشینی موقت و یک ساعته باشد! زیرا سپاهان یک ساعت بعد در مازندران به مصاف نساجی خواهد رفت و در صورت پیروزی صدر را پس خواهد گرفت. 
استقلال و شهر خودرو نویدبخش یک بازی زیبا و تهاجمی را می دهد. هر دو مربی فقط به فکر فوتبال هستند و به دنبال نباختن نیستند بلکه برای برد بازی می کنند و به دنبال بازی هجومی خواهند بود. شهر خودرو با 4 گل خورده بعد از سپاهان دومین خط دفاع قدرتمند لیگ را در اختیار دارد ولی استقلال هفته گذشته نیز توانست 2 گل به سپاهان در خانه اش بزند و تعداد گل های خورده زردپوشان را سه برابر کند! حضور مهدی رحمتی درون دروازه شهرخودرو هم به جذابیت های این بازی اضافه خواهدکرد. کاپیتان سابق استقلال حالا رودروی تیم محبوبش و تیمی قرار می گیرد که سیدحسین حسینی را درون دروازه دارد.
مصدومیت شیخ دیاباته بدترین خبر برای آبی ...

سرخط اخبار