تلاش سپاه برای رونق تولید با اجرای طرح صنعت یار

بسیج نیوز چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۲
فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) گفت: با اجرای طرح صنعت یار توسط سپاه، تلاش می شود تا مشکلات مراکز صنعتی و واحدهای تولیدی برطرف شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان، سردار مجتبی فدا در دیدار فرماندهان سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) با امام جمعه شهر اصفهان اظهار داشت: امسال، به مناسبت هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح به میزبانی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) برگزار می شود.
سردار مجتبی فدا با اشاره به اجرای طرح مسجد محوری افزود: از سال گذشته موضوع اعتلای بسیج یعنی حضور بسیج در میان مردم، ارتباط با مردم و خدمت به مردم در دستور کار قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه با اجرای طرح گشت رضوی، شاهد کاهش سرقت در محله ها هستیم، گفت: طرح جهاد روشنایی در شرق اصفهان اجرا می شود که در این طرح سلول های خورشیدی برای تولید برق، بر روی پشت بام منازل نصب می شود و درآمد آن به خانواده های آن منطقه اختصاص می یابد، همچنین با اجرای طرح صنعت یار، تلاش می شود تا مشکلات مراکز صنعتی و واحدهای تولیدی برطرف شود.
فرمانده سپاه استان اصفهان عنوان کرد: توزیع لوازم التحریر در مناطق محروم شهر اصفهان، اجرای طرح شهید رهنمون با حضور پزشکان بسیجی به مدت 5 سال در مناطق محروم، فعالیت 300 گروه جهادی از استان اصفهان در مناطق محروم استان و سایر استان ها، فعالیت گروه های بسیجی در پلدختر برای ساخت منازل مسکونی از جمله فعالیت هایی است که توسط بسیجیان استان اصفهان انجام می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار