دمنوش های لاغری در کنار یک رژیم غذایی مناسب، می توانند تأثیرات مثبت در روند کاهش وزن داشته باشند.
لاغری و چربی سوزی یکی از دغدغه های مهم این روزها است. از آنجا که استفاده از گیاهان طبیعی برای کمک به چربی سوزی بدن بسیار ایمن تر از قرص های لاغری و دیگر مکمل ها است، در مجله دلتا قصد داریم چند دمنوش لاغری را به شما معرفی کنیم که همراه با رژیم غذایی مناسب و ورزش، می توانند به کاهش وزن شما کمک کنند.
کالری، واحد اندازه گیری انرژی های مصرفی از چربی ها، پروتئین و کربوهیدات است که بدن ما آن ها را به انرژی قابل استفاده برای فعالیت های بدن تبدیل و انرژی اضافی را هم ذخیره می کند.
چربی های اضافی در بدن برای سوزانده شدن وارد عضله نمی شوند، بلکه روی عضله ها و زیر پوست ران، شکم، باسن، بازوها انباشته می شوند. بعضی از افراد به طور ژنتیک مستعد داشتن سلول های چربی بیشتری نسبت به دیگران هستند.
۱. دمنوش دارچین
قندخون تأثیری مستقیم روی وزن دارد. دارچین میزان قندخون را متعادل نگه داشته و کمتر دچار اشتهای کاذب می شوید. قندخون یکی از موارد تعیین کننده انرژی بدن است. هرقدر انرژی شما بیشتر باشد، تمایل زیادی به ورزش کردن خواهید داشت.
در آب جوش مقداری پودر یا چوب دارچین بریزید و پس از ۱۵ دقیقه دمنوش لاغری شما حاضر است. این دمنوش را می توانید ۱ تا ۲ بار در روز میل کنید.
۲. دمنوش چای سبز و زنجبیل
چای سبز به عنوان ماده ای مؤثر در کاهش وزن محسوب می شود. چای سبز حاوی، کافئین، کاتچین و تیانین است که موجب افزایش متابولیسم بدن می شود.
کافئین متابولیسم را افزایش می دهد و به کاهش وزن کمک می کند.
کاتچین در کاهش جذب چربی از روده ها تاثیر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار