رسا نوشت: سید احمد خاتمی خطیب نماز جمعه تهران و عضو مجلس خبرگان رهبری به نامه موسوی خوئینی ها پاسخ داد.

حجت الاسلام سید احمد خاتمی، عضو هیأت رییسه مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از نامه آقای موسوی خوئینی ها خطاب به رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: دفاع از ولایت را وظیفه حتمی خود می دانم و با توجه به نقش کلیدی ولایت و نقش راهبردهای ایشان در ساماندهی به کشتی انقلاب، بارها گفته ام که از عمر من بکاه و بر عمر او بیفزا.
خاتمی ابراز داشت: با توجه به نامه اخیر اهانت آمیز که تحقیقا نقد نبود، تخریب و بی انصافی محض بود؛ چند نکته را تقدیم می کنم: به عنوان عضو هیأت رییسه خبرگان و عضو کمیسیون تحقیق خبرگان می گویم که انتخاب سال ۶۸ مجلس خبرگان، تنها انتخاب شایسته پس از امام راحل عظیم الشأن بوده است و در طول این سی و دو سال رهبری، تنها کسی که لباس رهبری امت بر قامت او زیبنده است، مقام معظم رهبری است.
>>> بیشتر بخوانید
واکنش مجید انصاری به نامه موسوی خوئینی ها به رهبر انقلاب
واکنش عضو مجلس خبرگان به نامه موسوی خویینی ها/همه ما سهیمیم
انتقاد تند محمد قوچانی از موسوی خوئینی ها: سخنگوی جبهه اصلاح طلبان هستید یا جریان اصلاح طلبان رادیکال؟
وی یادآور شد: امنیت و عظمت امروز کشور در برابر قدرت های استکباری مدیون رهبری های ولایت است، امروز هیچ قدرتی در جهان قدرت ندارد، حتی یک فشنگ به سوی مرزها و ملت ما شلیک کند؛ نه تنها به سوی ملت ما حتی حضور راهبردی ما در برخی کشورها را مورد هجمه قرار دهد.
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان تأکید کرد: موضع عزتمندانه که در شأن ملت ایران است، از سوی ایشان ابراز می شود، یکی بزنید ۱۰ تا می خورید، این موضع صددرصد عزتمندانه و این دستاورد بزرگی است، اگر مدیریت ولایت نبود، به صراحت می گویم: امروز باید با ...

سرخط اخبار